Business

Významná finanční událost: evropský fintech projekt ZEN se stal strategickým partnerem PrivatBank, největší banky na Ukrajině

ZEN, inovativní fintech projekt uznávaný v Evropě, a PrivatBank, lídr na národním bankovním trhu, se staly strategickými partnery.  

Hlavním společným cílem PrivatBank a ZEN je umožnit českým uživatelům levně a jednoduše provádět jakékoli finanční transakce, včetně převodů peněz z a do Ukrajiny nebo jiné země světa. 

Dmytro Musienko, Člen představenstva PrivatBank odpovědný za retailové obchody:

“Díky inovativním řešením a partnerství s předními evropskými operátory poskytujeme Ukrajincům špičkové služby a vynikající a bezpečnou alternativu k neformálním kanálům převodu peněz.”

Michal Boguslawski, obchodní ředitel společnosti ZEN.COM:

“Cílem ZEN.COM je změnit způsob, jakým lidé nakládají se svými financemi, a to prostřednictvím rychlých a pohodlných řešení. Naším posláním je zpřístupnit a usnadnit finanční služby všem bez ohledu na to, kde žijí. Naše partnerství s PrivatBank nám umožňuje pokračovat v plnění tohoto poslání na Ukrajině a zajistit, aby naši uživatelé mohli bezpečně a pohodlně používat naše produkty.”

Olga Akopian, vedoucí oddělení rozvoje obchodu na Ukrajině ve společnosti ZEN.COM:

“Jsme hrdí na to, že můžeme spojit naše inovativní produkty se zkušenostmi a odbornými znalostmi PrivatBank. ZEN.COM vidí v ukrajinském trhu velký potenciál a jako evropská společnost se cítí být zodpovědná za jeho rozvoj. Již nyní nabízíme našim ukrajinským zákazníkům speciální podmínky, jako je například rok užívání zdarma, a díky spolupráci s přední ukrajinskou bankou brzy představíme nové finanční produkty, které zlepší život Ukrajinců”

PrivatBank – banka, které důvěřuje více než 19 milionů zákazníků.

PrivatBank – je high-tech banka na Ukrajině, která neustále zavádí inovativní řešení a určuje trendy na trhu bankovních služeb. PrivatBank podporuje rozvoj ekonomiky země a je investičně atraktivní společností pro obchodní partnery z mnoha zemí. Jednotlivci a zástupci firem ji proto považují za spolehlivého partnera ve svých finančních záležitostech.

ZEN.COM – jeden účet pro více než 29 měn

ZEN.COM — je inovativní finanční společnost, jejíž klienti provádějí bleskové převody peněz s minimálními poplatky kamkoli na světě. Kromě převodů mohou zákazníci ZEN.COM zdarma vybírat hotovost z karet ZEN Mastercard, okamžitě směňovat peníze za výhodný kurz a platit v cizí měně bez dalších bankovních poplatků za směnu. 

ZEN znamená plnou kontrolu nad financemi v pohodlné aplikaci pro chytré telefony:

  • rychlá online registrace;
  • virtuální karta pro online platby;
  • minimální provize za finanční transakce;
  • směnu měn v mobilní aplikaci za výhodné kurzy;
  • převody na Mastercard kdekoli na světě bez skrytých poplatků; 
  • rychlé mezinárodní převody prostřednictvím SEPA a SWIFT;
  • bezplatné okamžité převody na telefonní číslo; 
  • doplnění účtu kartami Mastercard® a VISA, hotovostí prostřednictvím terminálů Paysafecash a Planet Cash, bankovními převody, Apple Pay a Google Pay a mnoha dalšími způsoby; 
  • okamžitý cashback až 15 % z partnerských obchodů;
  • možnost objednat si tradiční fyzickou kartu.

Chcete-li se připojit k ZEN, musíte si nainstalovat aplikaci do svého chytrého telefonu a provést rychlou online registraci.

ZEN si vybírají uživatelé, kteří oceňují jednoduchost, bezpečnost a rychlost plateb. Aplikace vám pomůže pohodlně převádět finanční prostředky, výhodně směňovat měnu a nakupovat.

Ukrajinci se nyní mohou zapsat na čekací listinu a získat přístup ke všem produktům ZEN od 1. července 2023.

Další podrobnosti o spolupráci mezi ZEN a PrivatBank, stejně jako výhody pro zákazníky, budou oznámeny brzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *