Tech

Výherní automaty podle filmů a seriálů společnosti Netflix

Ať už jste milovníci filmů, nebo televize, Netflix nabízí úžasný výběr skvělého obsahu, který můžete sledovat online a který mnohdy posloužil jako inspirace pro některé úžasné výherní automaty. Jedná se o jedny z nejlepších výherních automatů, které navíc častěji nabízejí  free spiny zdarma bez vkladu podle filmů a televizních pořadů, které můžete sledovat na Netflixu.

Takže poté, co dosáhnete vysoké výhry, můžete to oslavit vzrušujícím sledováním.

Výherní automaty Angels

Slots Angels je fantastický online slot věnovaný motorkářům. Tento automat od společnosti BetSoft Gaming je jednou z her uvedených v sérii Slots 3. Automat má 5 válců a 30 výherních řad.

Titul je inspirován jedním z nejznámějších motorkářských gangů na světě: Hells Angels. Všechny symboly odrážejí toto téma a zahrnují motorky, motorkáře, nápis na baru, kulečníkové koule, peníze, zapalovač a další. Nechybí ani kníratý vůdce gangu.

V této hře je řada zajímavých bonusových funkcí. Když na válcích 1, 2, 4 nebo 5 získáte 3 nebo více symbolů Scatter, dostanete v bonusové hře Party Free Spins 10 bezplatných kol. Během bezplatných roztočení je válec 3 zcela divoký.

Bonusová hra se spustí, když na válcích 1, 2 a 5 padnou 3 symboly Scatter (šipky). Výběrem hrací desky získáte peněžní odměnu.

Funkce opětovného roztočení válců vám poskytne opětovné roztočení zdarma pokaždé, když v hlavní hře získáte výherní kombinaci. K ní je připojen násobitel, který se zvyšuje, pokud vyhrajete postupně – od 1 do 5násobku.

Závod motorkářů je minihra, která se aktivuje, když na válcích 1, 2 a 5 padnou 3 symboly Scatter s předními motorkáři. Před začátkem závodu si vyberte motorkáře, který má největší šanci na výhru. Získáte peněžní výhry v závislosti na tom, kde váš vybraný motorkář skončí, a na jeho celkovém výkonu. A aby toho nebylo málo, je k tomu připojen progresivní jackpot, který je k dispozici pouze v případě, že vsadíte maximální sázku a podaří se vám získat 5 symbolů vousatého motorkáře na výherní řadě 1.

Batman vs. Superman

Film “Batman vs. Superman” je považován za úžasný superhrdinský film. Právě kvůli rostoucí popularitě kasin v kinech se vývojáři snaží zpestřit svou nabídku právě jimi. Například hlavní konkurent DC, Marvel, má řadu epických scén právě v kasinu. Tento slot je u hráčů online kasin jistě oblíbený. Tento online slot od společnosti Playtech je součástí rozsáhlé sítě progresivních jackpotů tohoto vývojáře, která nabízí tři výhry na hru, z nichž největší pravidelně vyplácí jackpoty přesahující 1 milion liber. Tento slot s 25 výherními řadami obsahuje také dva pohyblivé žolíky, které spouštějí volná kola s velmi štědrými výhrami.

The Goonies

The Goonies je klasický film, který si všichni hráči automatů jistě pamatují ze svého dětství. Tento film můžete sledovat na Netflixu a je také základem pro výherní automat Blueprint. Tato hra je plná bonusových funkcí – celkem jich je 10. K dispozici je pět modifikátorů, které lze aktivovat během hlavní hry, a pět různých funkcí včetně kol s volnými spiny a kol s výběrem výhry.

Ted

Na trhu jsou dnes k dispozici dva výherní automaty Ted. Jeden je klasický video automat a druhý je ovocná hospodská hra, která vypadá stejně jako automaty, na které můžete narazit v kamenném pražském kasinu. Obě hry jsou vybaveny širokou škálou bonusů včetně speciálních žolíků, násobitelů a bezplatných roztočení.

Jumanji

Původní film Jumanji si můžete pustit na Netflixu a společnost NetEnt vytvořila výherní automat na základě všech částí tohoto filmu. Tento výherní automat má spíše charakter stolní hry než skutečných scén z filmů, ale i tak se jedná o vzrušující filmový automat s 36 výherními řadami a řadou skvělých bonusových funkcí. Hlavním bonusem je kolo stolní hry, ve kterém si můžete hodit kostkou a odemknout si jedno ze čtyř kol volných kol, násobitelů nebo výhry v mincích.

King Kong

Film Petera Jacksona King Kong je již nějakou dobu k dispozici na Netflixu a společnost NextGen vytvořila automat, který obsahuje scény a postavy z tohoto epického filmu. Hra nabízí hráčům 20 štědrých výherních řad a zábavnou minihru, ve které můžete klepnutím na letadla určit počet bezplatných roztočení, která získáte – maximálně 150.

Narcos

Narcos je jedním z mála originálních obsahů Netflixu, který má vlastní online slot. Přestože slot ještě nebyl vydán, vyvolal v herním světě obrovský ohlas. Hráči se těší na nadcházející spuštění tohoto slotu a jsme si jisti, že bude hitem.

Robocop

Všechny tři vzrušující filmy o Robocopovi si můžete pustit online a vytvořit si tak dokonalý napínavý prázdninový zážitek. Výherní automat Playtech založený na této sérii má 25 výherních řad a na hráče čekají působivé bonusové funkce. V tomto online slotu jsou k dispozici žolíky a násobiče a můžete aktivovat dvě různá kola volných kol pro super výhry.

Star Trek

Tento vzrušující online slot od IGT si zamilují online cestovatelé. Hra nabízí hráčům úžasný formát “720 způsobů výhry”. Ačkoli zde nejsou žádná kola s roztočeními zdarma, automat obsahuje transformující se žolíky a také zábavný bonus v arkádovém stylu, kde za sestřelení romulanské lodě získáte peněžní výhry.

Ace Ventura

Oba filmy Jima Careyho Ace Ventura najdete na Netflixu a můžete je sledovat při točení válců v zábavném online slotu od Playtechu. V této hře můžete získat spoustu bonusů. Ve slotu můžete aktivovat zvířecí modifikátory, které aktivují všechny možné funkce, které vám pomohou získat vysoké výhry.

Malá Británie

Zábavná komediální show má svůj vlastní online automat. Tato hra od společnosti Ash Gaming má 25 výherních řad a hráči mohou vyhrát nejvyšší výhru ve výši 1000násobku této částky. V tomto slotu je k dispozici 6 různých bonusových her, z nichž každá má svérázný a jedinečný formát, který vám dává šanci na vysokou výhru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *