Business

ZEN.COM a PrivatBank spouštějí bezplatné převody peněz na Ukrajinu

Společnost ZEN.COM se stala novým účastníkem platebního systému PrivatMoney. To znamená, že od 18. července budou moci všichni uživatelé mobilní aplikace ZEN.COM posílat převody z České republiky na Ukrajinu. 

Níže naleznete informace o tom, jak provádět okamžité převody svým příbuzným a přátelům, jakož i o dalších finančních transakcích, které můžete provádět pomocí pohodlné aplikace ve svém chytrém telefonu.

Převody PrivatMoney

Převody přes PrivatMoney jsou způsobem, jak poslat peníze na Ukrajinu levně a rychle.

ZEM.COM poskytuje možnost provádět převody peněz pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu, můžete posílat peníze ve dvou měnách najednou – v USD a EURO. Brzy bude k dispozici také možnost provádět převody peněz v PLN.

Hlavní výhodou služby PrivatMoney je blesková rychlost a snadný proces. Pro odeslání peněz je třeba zadat celé jméno příjemce, číslo účtu nebo bankovní karty.

Pro všechny klienty ZEN.COM je připraven speciální bonus – 0% provize během prvních tří měsíců od spuštění projektu. To znamená, že ani odesílatel, ani příjemce neplatí žádnou provizi – převody peněz jsou zcela zdarma.

Michal Boguslawski, obchodní ředitel společnosti ZEN.COM:

“Převody na Ukrajinu prostřednictvím PrivatMoney jsou naším prvním společným projektem v rámci dříve oznámeného strategického partnerství s PrivatBank, největší bankou na Ukrajině. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo najít nejvýhodnější způsob, jak vyřešit problém levných převodů peněz na Ukrajinu pro evropské občany”

Olga Akopian, manažerka rozvoje obchodu společnosti ZEN.COM na Ukrajině:

“Představujeme zcela nový trend na evropském trhu finančních služeb – rychlé a bezpečné mezinárodní převody na Ukrajinu v USD a EURO s nejnižší možnou provizí. Kromě toho se ZEN.COM stal exkluzivním partnerem PrivatMoney pro převody peněz v PLN – brzy budou moci naši klienti posílat a přijímat převody i v této měně. Spolupráce s PrivatBank právě začala, našim klientům poskytneme další možnosti a finanční služby budou ještě dostupnější.”.

Jaké jsou další výhody ZEN.COM

ZEN.COM je víceúčelová mobilní aplikace, která se instaluje do chytrého telefonu. Po rychlé registraci získá klient jeden multiměnový účet s virtuální kartou pro on-line platby. 

Jednu kartu můžete používat pro více než 29 měn a provádět s ní jakékoli finanční transakce:

  • provádět převody peněz do jiných zemí s minimálními provizními sazbami
  • provádět místní převody
  • převádět peníze na jakoukoli kartu Mastercard bez ohledu na to, kde se odesílatel a příjemce nacházejí, mohou být ve stejné zemi nebo v různých zemích.
  • vyměňuje měny za nejnižší kurzy
  • provádět levné převody mezi účty v EURO (SEPA)
  • vybírat hotovost z fyzické karty ZEN.COM Mastercard® v zahraničí s nulovým poplatkem
  • bezpečně nakupovat

Registrace do aplikace ZEN.COM je pro všechny občany Ukrajiny dostupná od 7. července.

Po stažení aplikace ZEN.COM budete moci v aplikaci na svém chytrém telefonu provádět převody na Ukrajinu nebo jiné transakce zdarma. Jedná se však o časově omezenou nabídku. Více informací najdete na našich webových stránkách zen.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *