Business

5 nejlepších filmů o hazardních hrách na Netflixu

Hazardní hry miluje velké množství lidí. Objevily se velmi dávno, pokud dříve popularitu obvyklých kamenných heren, protože neexistovaly žádné alternativy, ale dnes populárnější hazardní hry online. Lákají uživatele různými akcemi, nejoblíbenější automaty bonus za registraci bez vkladu.

Popularita hazardních her je tak vysoká, že o nich bylo natočeno obrovské množství filmů. V tomto článku představíme 5 nejlepších filmů o hazardních hrách, které jsou uváděny na jedné z nejoblíbenějších videoslužeb – Netflixu.

Win It All (2017)

Americká komedie, jejíž hlavní hrdina se jmenuje Eddie Garrett. Podle zápletky má hlavní hrdina vážné dluhy. Zpočátku děj zavede diváky do situace, kdy se na hlavního hrdinu obrátí jeho kamarád s poměrně jednoduchou žádostí. Jde o to, že přítel hlavního hrdiny jde do výkonu trestu odnětí svobody a žádá Eddieho, aby pohlídal jednu jeho věc, jedná se o tašku s určitým obsahem. Garrett souhlasí, že přítelovu prosbu splní. Poté, co se do tašky podívá, zjistí, že obsahuje slušnou sumu peněz. Jelikož je hlavní hrdina značně zadlužen, nechá se snadno zlákat k tomu, aby si tuto sumu peněz půjčil. Čas plyne a Eddieho příteli končí trest odnětí svobody. Logicky se objevuje otázka, jak vypůjčenou sumu peněz příteli vrátit, situace se zdá beznadějná, ale osud dává Garrettovi šanci všechny peníze vrátit.

Uncut Gems (2019)

Hlavní roli ztvárnil slavný Adam Sandler, jeho postava je židovský klenotník a žije v New Yorku. Jeho podnikem je malé klenotnictví. Je však vášnivým fanouškem NBA a neustále uzavírá sázky, přičemž za to poměrně hodně utrácí, protože dává přednost velké hře. Hrdinův koníček ho přivede do velkých dluhů a on se musí neustále skrývat před věřiteli. Jednoho dne k němu do obchodu přijde Kevin Garnett (hvězda týmu Boston Celtics) a zároveň dorazí velká zásilka nebroušených černých opálů z Etiopie. Garnett se do nádherných kamenů doslova zamiluje a požádá o jejich zapůjčení na několik dní, přičemž jako zástavu nechá svůj mistrovský prsten. Majitel obchodu souhlasí a okamžitě jej zastaví v zastavárně a výtěžek dá na Boston Celtics.

Ocean’s Eleven (2001)

Zloděj Danny Ocean je propuštěn z vězení a od tohoto okamžiku neuplyne ani den, protože Danny se rozhodne zorganizovat a spáchat loupež v kasinu, která se má stát největší v dějinách zločinu. V plánu má vyloupit tři nejúspěšnější podniky v Las Vegas, v Oceanových plánech je získat z tohoto případu 160 milionů dolarů. Všechna tato kasina patří jedné osobě, jde o poněkud krutého Terryho Benedicta. Hrdiny spojuje skutečnost, že majitel kasina sní o setkání s Oceanovou bývalou ženou Tess. Během jediné noci se Oceanovi podaří shromáždit tým jedenácti “nejlepších v oboru”, kteří jsou podle jeho názoru schopni tak odvážné loupeže. V týmu hlavního hrdiny jsou nesmírně zajímavé postavy, například geniální ničitel, jeden z nejlepších kapsářských zlodějů, prvotřídní karetní podvodník a další. Pro spáchání tak rozsáhlé a odvážné loupeže bude muset hlavní hrdina riskovat i vlastní život.

21 (2008)

Podle hlavního hrdiny může být každá karetní hra reprezentována mnoha kombinacemi, které je zcela možné matematicky vypočítat a předpovědět. Takové výpočty jsou samozřejmě nad síly většiny lidí. Hrdina sestaví tým nejnadanějších studentů, kteří řeší problémy, jež dokáže vyřešit jen několik lidí na celém světě. Profesionální karetní hráč

Proto je sestaven tým pěti lidí, kteří věří, že jakákoli karetní hra vyžaduje přesné a složité matematické výpočty, neuvěřitelnou výdrž, klid a samozřejmě herecké schopnosti. Tato pětice se vydává do Vegas, aby provedla obrovský podvod a přivedla největší kasino v zemi na mizinu. Hra změnila jejich životy a oni změnili průběh hry samotné.

Kakegurui (2017)

Seriál, který se skládá ze dvou sezón (od podzimu 2022). Události se odehrávají v soukromé akademii typu Hyakkao. Jedná se o jednu z nejprestižnějších japonských vzdělávacích institucí. Většina studentů akademie jsou bohatí dědicové elity země. Akademie má jednu zvláštnost. Úspěch ve studiu, sportu nebo tvůrčí práci zde není důležitý. Od studentů se vyžaduje především schopnost najít správné řešení pro každou situaci. Optimální metodou pro nácvik těchto dovedností je hazardní hra. Právě úspěch ve hře přímo ovlivňuje život.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *