Květinové, čajové ale také ponožkové předplatné
City-Dog.cz | pražský žurnál
1
02.01.2018

Květinové, čajové ale také ponožkové předplatné

Květinové, čajové ale také ponožkové předplatné
Začněte nový rok jinak! Udělejte si radši radost něčím novým, hezkým a milým. Co takhle originální předplatné, na které se budete moct během roku těšit? Ne nadarmo se říká „Jak na Nový rok, tak po celý rok“. Zkuste tomu letos jít naproti.

Začněte nový rok jinak! Udělejte si radši radost něčím novým, hezkým a milým. Co takhle originální předplatné, na které se budete moct během roku těšit? Ne nadarmo se říká „Jak na Nový rok, tak po celý rok“. Zkuste tomu letos jít naproti.

Květinové předplatné

Co hezčího může vykouzlit úsměv na tváři? Co provoní a rozzáří nejen váš byt ale i kancelář? Květiny! Nikdy jich není dost a pokaždé s nimi zabodujete. Loukykvět je květinová farma, na které pěstují ty květiny, které v běžných květinářstvích většinou nenajdete. Bez chemie, ale s o to větší láskou zde pečují o květiny, jejichž příběh začíná semínkem a končí vaším úsměvem. Květinové předplatné zahrnuje 4 vázané květiny. Můžete si předem vybrat, kdy je chcete doručit. Pokaždé budou originální a plné sezónních květin - jarní s tulipány a bílými narciskami, letní s vlčími máky, podzimní plné barevných jiřin. Rozmazlete sebe nebo své blízké.

Cena: 1 205 Kč

Bez kafe ani ránu? To chce kávu do schránky.

Perfektní předplatné pro všechny, kdo si bez kávy nedokážou představit ani jeden den. „Rozpustné s mlíkem“ je pro vás sprosté slovo? Předplaťte si Kávu do schránky. Vyberte si, jak ji nejradši připravujete a podle toho vám také doporučí druh kávy. Pak už si jen stačí vybrat množství a počet dodávek. Je jen na vás, jestli ji chcete jednou za měsíc, během celého roku nebo jen tak na zkoušku. Vy už budete jen vesele čekat na voňavou zásilku ve schránce.

Cena 100g kávy: 144 Kč

Buďte kreativní s Kreativem

Udělejte si čas sami na sebe a probuďte v sobě tvořivého ducha. Časopis Kreativ je plný inspirace. Najdete v něm spoustu nápadů a tipů jak udělat váš domov hezčí, jak správně relaxovat nebo jaké novinky z oblasti tvoření byste si neměli nechat ujít. Také zde najdete povídání inspirativních a kreativních osobností. Na časopis se můžete těšit vždycky jednou za dva měsíce. Krása vystupuje z každé stránky také díky vysoké kvalitě papíru a harmonickému designu časopisu.

Cena ročního předplatného: 588 Kč

Čaj o páté každý den

Jestli patříte spíš do skupinky milovníků čaje, předplaťte si Čajové bedýnky. Čaj vás zahřeje, potěší a zlepší náladu v zimním depresivním období. Ať už ho pijete k snídani nebo klasicky o páté, pokaždé je spojený s chvilkou klidu a pohody. Proč to teda zkusit? V každé bedýnce najdete 5 balíčků s výborným sypaným čajem, návod na jeho správnou přípravu a také malý dárek jako překvapení. Někdy to je dřevěná lopatka na čaj, jindy jemné sítko.

Cena ročního předplatného: 2 479 Kč

Barevnější den s barevnými ponožkami

Pánové, pozor. Je tady předplatné pro ty, kteří milují barevné ponožky a nestydí se to ukázat. Staňte se členem Klubu Pánů z Ponožkovic. Vyberte si tříměsíční, půlroční, 9 měsíční nebo roční členství a každý měsíc se můžete těšit na nový pár ponožek ve schránce. Všechny ponožky jsou vyráběny v České republice a obsahují 80 % bavlny. Ohrňte kalhoty a vyjděte do ulic vstříc dalšímu barevnému dnu. Klub Pánů z Ponožkovic připravuje speciální dámskou edici, která také stojí za vaši pozornost.

Roční členství: 1 999 Kč

Předplatné pro vaše psí mazlíčky

Každý měsíc dávka radosti pro vaše psí mazlíčky. Se skutečně originálním předplatným přišli také Dogsie. Ti se totiž rozhodli, že připraví pejskařům měsíční zásoby dobrot, pamlsků, ale i různých hraček pro jejich čtyřnohé kamarády. Navíc! 20 % z částky balíčku putuje na pomoc psům v nouzi. Takže koupí tohoto předplatného taky uděláte dobrou věc. Vyberte si předplatné na míru, podle velikosti vašeho psa. Pak už jen oba nedočkavě vyčkávejte na zásilku, ze které budete nadšeni oba.

Cena půlročního předplatného: od 2 220 Kč

 

Jste odběrateli nějakého papírového nebo netradičního předplatného? Napište nám do komentářů.

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: Unsplash.com, loukykvet.cz, kavadoschranky.cz, Časopis Kreativ, cajovebedynky.cz, Klub Pánů z Ponožkovic, dogsie.cz - dombydom.cz.