Nejlepší dárky pro tchyni
City-Dog.cz | pražský žurnál
0
22.12.2018
Vánoce v Praze

Nejlepší dárky pro tchyni

Nejlepší dárky pro tchyni
Vánoce pomalu ťukají na dveře a my si, stejně jako každý rok, lámeme hlavu nad tím, čím své nejbližší potěšit. S dárky pro vlastní rodiče a děti si obvykle dokážeme hravě poradit, ovšem v dárcích pro rodinu svých partnerů, zejména pro tchyně, často tápeme. A přitom pro ně chceme to nejlepší... 

Vánoce pomalu ťukají na dveře a my si, stejně jako každý rok, lámeme hlavu nad tím, čím své nejbližší potěšit. S dárky pro vlastní rodiče a děti si obvykle dokážeme hravě poradit, ovšem v dárcích pro rodinu svých partnerů, zejména pro tchyně, často tápeme. A přitom pro ně chceme to nejlepší... 

Krmení krokodýlů 

Zážitek, o jakém se vám ani nesnilo! Unikátní dárek, kterým potěšíte na dárky náročnější tchyni. V krokodýlí zoo v Praze objeví nebezpečný svět aligátorů, kajmanů a krokodýlů. Pravidelně tu probíhají moderovaná krmení, která je možno na památku vyfotografovat. Aby se prohlídka mohla konat, je nutno sestavit skupinku minimálně 5 návštěvníků. Ideální je tedy darovat voucher pro dva – tchyně může vyrazit třeba se svojí dobrou kamarádkou. Slibují zážitek, o jakém se vám ani nesnilo.

Robert Sarah - Síla ticha

Kardinál Robert Sarah je jednou z nejvýznamnějších osobnosti současného katolického světa. Po jeho úspěšné knize Bůh nebo nic vyšla jeho další kniha, ve které obhajuje ticho. V knize velmi přesně pojmenovává a detailně rozebírá problém dnešního světa – všemožné formy hluky a přehnanou činorodost, která vyplývá mimo jiného také ze strachu člověka z ticha a obrácení se do nitra vlastního srdce. Upozorňuje na to, co takový životní styl přináší a dává rady, jak ho co nejrychleji změnit. Dotýká se i velmi choulostivých otázek, jakými jsou třeba vhodnost nebo nevhodnost mlčení a další.

Seskok padákem

Seskok padákem je určitě zážitek, o který svoji tchyni nemůžete připravit. Celá akce se většinou koná tak, že přijedete v domluveném termínu na letiště a o vše ostatní už se postarají instruktoři. Výhodou je, že tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a s maximální vahou 130 kg. Mezi klienty se tak většinou řadí jak děti, tak i aktivní senioři. Na památku se většinou dá objednat i videozáznam.

Nezvládnutelná úniková hra

Na Petrském náměstí na Praze 1 najdete Dům duchů – dům, ze kterého se nedá dostat jen tak. Jedná se o kultovní a nejpopulárnější únikovou hru ve střední Evropě, kde hororová filmová atmosféra prosakuje rozlehlým a členitým interiérem viktoriánské domu. Zážitek, na který bude dlouho vzpomínat! 

CrossFit

Dřina, dřina, dřina. Tak by se dala popsat zdokonalená metoda kruhových tréninků se stanovišti, na nichž se posilují různé partie těla. Při CrossFitu si pomocí stojek, shybů či angličáků může neuvěřitelně zlepšit fyzičku a perfektně zpevnit tělo. Může být průměrně trénovaná, může plavat nebo cvičit pilates, ale první trénink jí zaručeně dá pěkně zabrat. Dodržovat techniku cviků, na které není zvyklá, ještě vše zacvičit v co nejkratším čase, není vůbec žádná legrace a po každém tréninku padne do postele jako zabitá.

Sazenice rulíku zlomocného

Ne každá tchyně ocení adrenalin, a tak tu máme něco pro pohodovější typy, zahradnice, kutilky a kuchařky, které rády zavařují. Rulík zlomocný přezdívaný také jako vraní oko, zlá jahoda nebo černá višeň nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Daří se mu i na vlhkých lesních cestách, a tak se nemusíte obávat, že by na zahrádce nepřinesl své plody.

Harmonizace čaker

Pojem čakra už určitě každý z nás někdy slyšel. Jsou to energetická centra nacházející se podél páteře a jejich zablokování má na člověka výrazný vliv. Pokud má vaše tchyně nějaké problémy, ať už zdravotní nebo vztahové, vyladění čaker ji může vrátit zpět do formy. Skrze jejich harmonizaci dá své tělo do vnitřní pohody a energetické rovnováhy. Existuje celá řada léčitelů, kteří dokážou čakry rozproudit na dálku, lepší je ale určitě osobní návštěva.

Koště

Neboli pometlo vdechuje život slovnímu obratu „zamést si před vlastním prahem.“ Neztratí se v žádné domácnosti. Jedná se o pracovní nástroj, který slouží v hrubšímu úklidu zpravidla větších vodorovných ploch, nejčastěji podlah. Drží se oběma rukama. Bývá také atributem čarodějnic, které podle pověstí na koštěti létají. 

Jednosměrná letenka do Severní Koreje

Pro všechny, kdo se nebojí sáhnout hlouběji do kapsy, bychom doporučili dovolenou třeba v Severní Koreji. O životě tam toho v Evropě moc nevíme, proto není nic snazšího, než tam poslat stále informace hltající tchyni. Létání není třeba se obávat, patří stále mezi nejbezpečnější způsob dopravy vůbec. V nabídkách je nepřeberné množství i velmi výhodných jednosměrných letenek.


 

 

   Fotografie: Unsplash