Zmrzlina zdarma a další akce. Kde na děti čekají skvělé odměny za vysvědčení?
City-Dog.cz | pražský žurnál
0
27.06.2019
Léto v Praze

Zmrzlina zdarma a další akce. Kde na děti čekají skvělé odměny za vysvědčení?

Zmrzlina zdarma a další akce. Kde na děti čekají skvělé odměny za vysvědčení?
Konec školního roku je tady a školáci si za vysvědčení zaslouží pořádnou odměnu. Oslavte s dětmi začátek prázdnin a užijte si společně spoustu zábavy. Zjistili jsme, na kterých místech v Praze můžou vaše ratolesti využít speciálních akcí a dostat třeba zmrzlinu zadarmo. Stačí, když si s sebou vezmou svoje vysvědčení.

Konec školního roku je tady a školáci si za vysvědčení zaslouží pořádnou odměnu. Oslavte s dětmi začátek prázdnin a užijte si společně spoustu zábavy. Zjistili jsme, na kterých místech v Praze můžou vaše ratolesti využít speciálních akcí a dostat třeba zmrzlinu zadarmo. Stačí, když si s sebou vezmou svoje vysvědčení.

Co by to bylo za začátek prázdnin, kdyby ho děti neoslavily s kornoutem zmrzliny. V Ovocném Světozoru nekoukají na to, jestli byly na vysvědčení samé jedničky. Za každé vysvědčení tu děti dostanou dva kopečky nebo točenou zmrzlinu zdarma. Pan Zmrzlinka si pro malé návštěvníky Crème de la Crème připravil 50% slevu na jeho výbornou zmrzlinu. Stačí ukázat vysvědčení a zmrzka za polovinu ceny je vaše.

Sladká odměna čeká na vaše ratolesti také v pražském ráji vaflí Waf-Waf. Ten spojil konec školního roku s oslavou 1. roku od otevření pobočky na I. P. Pavlova. Proto se všichni můžete těšit na barevnou výzdobu i krájení narozeninového dortu. Děti dostanou výraznou slevu na jeden z jejich nejoblíbenějších produktů a například Waf&Cut v kornoutu bude pro všechny jen za 39 Kč.

Síť restaurací Ambiente si pro žáky základních škol připravila speciální akci - budou je totiž odměňovat po celý červenec! Když obsluze ukážou vysvědčení (stačí na fotce), dostanou hlavní jídlo nebo dezert na účet podniku. S sebou k tomu potřebují už jen dospělý doprovod. S dětmi tak můžete zajít například na pohár do Cukrárny Myšák, na pizzu do Pizza Nuova nebo na ovocné knedlíky do Café Savoy. Akce ale platí i v dalších podnicích Ambiente například v Lokálech, Esce, Kantýně, Pasta Fresca, Brasileiro, Pastacaffé, Grils a Naše maso.

Do oslav konce školního roku se již tradičně zapojí také ZOO Praha. V pátek 28. 6. 2019 budou mít děti do 15 let, které přinesou vysvědčení s jedničkou z přírodovědného předmětu, vstupné za 1 Kč. Přijďte se s dětmi podívat, jak se lední medvědi chladí v bazénu a jak jim chutná speciálně připravená zmrzlina.

Máte doma malé knihomoly? Vybavte je na prázdniny dobrodružným čtením. Od 28. 6. do 30. 6. můžou děti přinést ukázat vysvědčení do knihkupectví Knihy Dobrovský a po jeho předložení získají slevu 15 % na veškerý sortiment. Ti, kteří budou mít vyznamenání, dostanou slevu dokonce 20 %. Aby toho nebylo málo, tak při nákupu nad 499 Kč získáte slevu 50 % na vybrané knižní hity. PS: Zajímavostí je, že se tato akce nevztahuje jen na letošní vysvědčení. Pokud donesete jakkoliv staré vysvědčení, získáte slevu také!

Co si představíte, když se řekne království hraček? Hamleys! Taky zde se rozhodli oslavit poslední zvonění tohoto školního roku a to od pátku 28. 6. až do neděle 30. 6. Všichni školáci, kteří dorazí s vysvědčením, budou mít jízdu na kolotoči zdarma. Protože v pátek proběhne v prostorách hračkářství zároveň i oficiální otevření jejich prodejny s donuty Off Beat Donuts, 100 nejrychlejších školáků s vysvědčením dostane během těchto tří dnů donut zdarma. Dále se můžete těšit na průvody hraček nebo balónky pro každého.

Od 28. 6. do 30. 6. si pro vás a vaše ratolesti připravili speciální akce v muzeích Chocotopia. Všichni školáci, kteří se přijdou pochlubit vysvědčením, dostanou zmrzlinu zdarma. Na ty, kteří měli samé jedničky, čeká zdarma také vstupenka do muzea. V Celetné 15 můžete navštívit muzeum čokolády a muzeum voskových figurín a legend.

V Palladiu se budou v pátek 28. 6. mezi 8:30–13:00 rozdávat odměny prvním 500 školákům, kteří dorazí s vysvědčením. Děti budou házet velkou hrací kostkou a budou moci získat jednu z lákavých odměn za své celoroční snažení. Do 11:30 se tu můžou setkat s oblíbeným parkouristou a youtuberem Tarym. I on si pro děti připravil řadu soutěží a sportovních výzev. Po celý den nebudou chybět ani slevy, speciální nabídky a dárky ve vybraných obchodech Palladia.

Malí nadšenci animovaných filmů můžou oslavit konec školního roku v Obchodním centru Letňany, kde se bude promítat film Tajný život mazlíčků 2. Od 9:00 do 14:00 budou probíhat nejrůznější soutěže, taneční show a odměny děti neminou.

Jestli chcete nechat děti pořádně vyřádit, vezměte je do Funparku Žirafa. V pátek 28. 6. bude po celý den dětské vstupné jen za 149 Kč, což platí pro všechny děti, nejen pro ty školou povinné. Ke každé vstupence navíc děti dostanou zmrzlinu zdarma, jako sladkou odměnu za jejich výsledky ve škole.

 

Fotografie: Unsplash.com