11 dokonalých míst v České republice, kde prožijete líbánky snů
City-Dog.cz | pražský žurnál
0
23.06.2018
Svatba bude

11 dokonalých míst v České republice, kde prožijete líbánky snů

11 dokonalých míst v České republice, kde prožijete líbánky snů
Co si budeme nalhávat, svatební přípravy můžou být občas vyčerpávající. O to víc se těšíte na společné líbánky, kde si užijete několik dní naprosté pohody ve dvou. Pokud si nemůžete dovolit svatební cestu na Mauricius nebo na Bahamy, nevěste hlavu. Líbánky snů můžete prožít i v České republice. Těchto 11 míst nemá chybu. 

Co si budeme nalhávat, svatební přípravy můžou být občas vyčerpávající. O to víc se těšíte na společné líbánky, kde si užijete několik dní naprosté pohody ve dvou. Pokud si nemůžete dovolit svatební cestu na Mauricius nebo na Bahamy, nevěste hlavu. Líbánky snů můžete prožít i v České republice. Těchto 11 míst nemá chybu. 

Miss Sophie’s Hotel Olomouc

Líbánky v Čechách můžou mít několik výhod. Většinou vás vyjdou levněji a navíc máte možnost poznat i ty části naší republiky, které jste zatím nenavštívili. Co takhle Olomouc? Ubytování ve zdejším hotelu Miss Sophie’s si prostě zamilujete. Kromě krásného designu pokojů, který vám může připomínat Provence nebo italský venkov, se můžete těšit také na útulnou kavárnu v prostorách historické budovy hotelu. Servírují zde výbornou kávu z pražírny La Bohème, domácí buchty i další regionální speciality. 

Cena: od 1 840 Kč/pokoj na noc

Zikmundov

Vypněte telefony, uvelebte se ve svém nádherném pokoji a užívejte si jeden druhého. V Penzionu Zikmundov prožijete líbánky, na které nikdy nezapomenete a určitě se sem budete chtít každý rok vracet na výročí svatby. Z vašeho pokoje budete moci každé ráno pozorovat východ slunce nad zelenými stromy. Vyrazte na ochutnávku vína do nedaleké vinice, ochutnejte to nejlepší ze zdejšího grilu a dopřejte si originální wellness v severském stylu – v dřevem vytápěných sudech. 

Cena: od 1 590 Kč/1 osoba na noc

Rekovice

Objevte kouzlo Radegastových Beskyd v útulném lesním hotelu Rekovice. Najdete tu nejen příjemné a poklidné útočiště v přírodě, ale čeká vás tu také jedinečný gastronomický zážitek. Výtvory zdejší kuchyně ocení i ti největší gurmáni. Snaží se tu dodržovat místní tradice, pracují s kvalitními lokálními surovinami, ale nebojí se vnášet do receptů i moderní prvky. Na nic nečekejte a zarezervujte si svůj pokoj, ať už plánujete líbánky, nebo se chystáte jen na prodloužený víkend.

Cena: od 1 590 Kč/pokoj na noc

Penzion Jurášek

Další z beskydských klenotů je Penzion Jurášek. Zdejší wellness patří mezi ty nejpopulárnější v České republice. Masáže, sauny, privátní vířivka, ale především vnitřní bazén s překrásným výhledem do okolí – co víc si přát. Doporučujeme si zarezervovat romantický pokoj s terasou. V ceně ubytování je zahrnuta také snídaně, neomezený vstup do wellness a vnitřního bazénu. 

Cena: od 3 000 Kč/pokoj na noc

Chateau Mcely

Kde jinde začít psát vlastní pohádku než na pohádkovém místě, které najdete jen necelou hodinu od Prahy. Každý z nás možná někdy snil o životě na zámku. Při pohledu na interiér pokojů a apartmá v Chateau Mcely by většina z nás jednoduše neodolala pokušení vyzkoušet si to alespoň na pár dní. Zažijte dokonalý relax v lázních, koupání v přírodním biotopickém jezírku, romantické procházky v anglickém parku a ochutnejte delikatesy z vyhlášené restaurace Piano Nobile. 

Cena: od 4 400 Kč/pokoj za noc

Mezi plůtky

Mezi plůtky – místo, kde jde ruku v ruce tradice s modernou. Místo, které má styl a genia loci. Mezi horami a mezi lukami tu najdete svůj klid v překrásném venkovském domě. Ze starého a stinného domu v horách vznikl stylový Boutique Hotel plný světla. Zůstaly tu dřevěné stropy, šindelové tašky na střeše a vznikly čtyři pokoje pro milovníky něčeho starého a nového zároveň. Odtud se vám rozhodně nebude chtít odjet.

Cena: od 3 300 Kč/pokoj na noc

Hotel Augustiánský dům

Luhačovice se pyšní jedněmi z největších lázní v Čechách. Augustiánský dům si v sobě tuto lázeňskou tradici nese už od roku 1904. Pokud milujete wellness, dobré jídlo a odpočinek v přírodě, pak je tohle místo tou správnou volbou. V létě si tu můžete užívat relax ve venkovním wellness centru. Nabídka zdejších procedur je opravdu pestrá a nechybí ani venkovní masáž v lesním altánku. Vaše chuťové buňky budou nadšené z kulinářských výtvorů Restaurace Symfonie. Když už budete ve Zlínském kraji, určitě navštivte také nádhernou Květnou zahradu v Kroměříži.

Cena: od 3 990 Kč/pokoj za noc

Nebespán

Líbánky na Šumavě, to je splněný sen všech milovníků lesů a hor. Boutique hotel Nebespán v Kašperských horách si zamilujete pro jeho rodinnou atmosféru. Vyrazte na výlety do okolí – třeba na hrad Kašperk, a po návratu se posilněte něčím dobrým v kavárně Nebespán. Kromě výborné kávy a dezertů tu mají každý den nové menu. V ceně ubytování je zahrnuta také snídaně.

Cena: od 2 050 Kč/pokoj na noc

Maximus Resort

Oáza klidu a ráj na zemi. Maximus Resort je známý díky špičkovému wellness centru o rozloze 4 000 m2. Co všechno tady najdete? Venkovni i vnitřní termální bazény, whirpool, saunový svět s 11 druhy venkovních i vnitřních saun, privátní spa a samozřejmě masáže. Relaxační bazén je propojen s vyhřívaným bazénem venku, do kterého si můžete vzít také svůj oblíbený drink z baru. Večer si můžete zahrát tenis, bowling nebo vyrazte po okolí s piknikovým košem, který vám připraví v hotelu podle vašeho přání. 

Cena: od 2 535 Kč/pokoj za noc

Mlýn Danemark

Nádherný Mlýn Danemark se nachází u Kutné Hory. Ubytování zde nabízí v šesti pokojích v prostorách 500 let starého mlýna, který byl citlivě zrekonstruován právě pro tyto účely. Všechny pokoje jsou vybaveny luxusním nábytkem s velkou dávkou elegance. Dbají zde na každý detail, a také proto si tu budete připadat výjimečně od prvního okamžiku. Na zahradě vás čeká relax u bazénu na pohodlných lehátkách a se skleničkou šumivého vína. 

Cena: od 9 700 Kč/pokoj za noc

Knížecí cesta

Na Knížecí cestě zažijete romantiku daleko od davů turistů v okolí Lipna. Ubytování ve stylových apartmánech v historické budově schwarzenberské lesní správy vám zajistí nejen skvělý zážitek, ale také naprosté soukromí. Pokud chcete ještě větší dávku romantiky, půjčte si loďku a vyrazte na projížďku po lipenském jezeře. Na výběr máte také z výhodných pobytových balíčků – golfový, sportovní nebo piknik pro zamilované. Stačí si vybrat, který bude vyhovovat vám. 

Cena: 1 800 Kč/apartmán za noc

 

Kde byste nejradši strávili líbánky vy? Napište nám do komentářů. 

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: facebook.com/MissSophiesOlomouc, zikmundov.cz, facebook.com/rekovice, facebook.com/ChateauMcely, facebook.com/jurasekpenzion, facebook.com/meziplutky, facebook.com/Nebespancafe, facebook.com/mlyndanemark, facebook.com/augustianskydum, facebook.com/maximus.resort, amazingplaces.cz