O NÁS

Kdo jsme?

CITY-DOG.CZ je Vaším průvodcem pro život ve městě. Věnujeme se oblastem jako je jídlo, cestování, móda, literatura. Představujeme zajímavé lidi a seznamujeme čtenáře s aktuálními událostmi a unikátními místy. Našim cílem je být Vaším každodenním průvodcem. Podporujeme zajímavé akce a snažíme se upozorňovat na důležitá společenská témata. Původní zaměření na Prahu postupně rozšiřujeme i na ostatní města. Naši čtenáři jsou zejména lidé v produktivním věku se zájmem o svět kolem sebe, trendy a aktuální dění.

City-dog.cz je malý nezávislý magazín, původně vzniknul jako sesterský projekt značky CityDog.by. Dnes je City-dog.cz v českých rukách.

Použití materiálů City.dog.cz je povoleno pouze s písemným souhlasem redakce.

Pokud nás chcete kontaktovat, napište nám prosím na náš Facebook.

shield Právní informace

PRÁVNÍ INFORMACE

Provozovatelem této webové stránky je společnost CEE Media s.r.o., IČO: 08748993, se sídlem Bratranců Veverkových 680, Zelené Předměstí, 53002 Pardubice zapsaná v obchodním rejstříku vedenému Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 44991

Použití materiálů CITY-DOG.CZ je možné pouze s písemným svolením redakce. Kontaktujte nás prosím na našem Facebooku.

Je vyžadován aktivní přímý hypertextový odkaz na stránku CITY-DOG.CZ obsahující původní publikaci.

Jakékoliv změny textu, záhlaví, fotografie CITY-DOG.CZ jsou zakázány.

heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose