Jiné

Werichovské notování

13. února 2018   |   17:00

Praha, U Sovových mlýnů 501/7

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 50 Kč

Werichovské notování

Werichovci Praha – Klub dobré nálady připravují setkávání se zajímavými lidmi, spojenými s Werichovou vilou. Bude se povídat, bude se zpívat, někdy přijde zajímavý host, jindy se můžete těšit na promítání nebo si společně poslechnete méně známé nahrávky.

První z podvečerů v podkroví Werichovy vily bude věnován Janu Werichovi k narozeninám. Nevadí, že nejsou vůbec kulaté. Oni pánové z Osvobozeného divadla stejně měli „zavilý odpor k jubileím, výročím, vlajkoslávám, fáborům a korouhvím…“

Pozvání přijal literární historik a publicista František Cinger, který je autorem řady knih o Janu Werichovi (Smějící se slzy aneb Soukromý život Jana Wericha), Jaroslavu Ježkovi (Šťastné blues aneb z deníku Jaroslava Ježka), ale i jiných osobnostech české kultury (Arnošt Lustig zadním vchodem, Jaroslav Seifert – Laskavě neústupný pěvec a další). Dozvíte se určitě řadu nových a zajímavých informací.

Druhá půlka podvečera bude patřit kytaristům, s nimiž si můžete zazpívat známé písničky V+W+J, ale i další, nejen z jejich dílny. Texty všech písní budou účastníkům k dispozici.

Vstupenky za symbolickou cenu 50 Kč si můžete rezervovat na telefonním čísle (+420) 251 511 669.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ