Festivaly

Svatební cirkus aneb happening za lepší svatby

26. ledna   |   12:00

Praha, Kolbenova 34

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 200 Kč

Svatební cirkus aneb happening za lepší svatby

Třetí ročník netradičního svatebního veletrhu nabídne v sobotu 26. ledna 2019 v areálu Pragovky celodenní happening za lepší svatby. Přijďte se seznámit s pečlivě vybranými dodavateli, ochutnat delikatesy cateringů a nechat se inspirovat. Svatební cirkus pořádá netradiční veletrh pro svatebčany, kteří se chtějí vymanit z prázdných tradic i představ příbuzných a svatební den touží prožít v duchu svého svobodného rozhodnutí.

Na již třetí ročník si pořadatelé přizvali dodavatele, jež tvoří srdcem a v tempu dnešní doby.  Letos se objeví známá jména z předešlých let i nové tváře.  

Jmenovitě za dokumentaristy třeba Everbay, Martin Faltejsek či nováčci z Puf creatif, za catering White Circus od Ambiente nebo Sweet&Pepper Days. Pozvání taktéž přijala například květinová farma Loukykvět, Lelis’ Cupcake, Zorya, Sobje či svatební studio Yes&Yes.

A v jakém duchu se celý ročník ponese?

Snažíme se spíše na trendy nehledět a bezhlavě se jim nepodřizovat, nicméně odhadujeme, že to budou velké kytice vypěstované v ekologických květinářstvích, exotická zeleň na stolech, temnější barvy, volné krajkové šaty ve znamení udržitelnosti, výrazně barevné šaty pro družičky, motýlci či kovbojské vázanky pro pány, jídlo formou bufetu nebo sdílených talířů na stolech, akustické kapely a muzikanti s kytarou v ruce," říká Jana Bušková, zakladatelka Svatebního cirkusu. 
 

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ