Party

Sudeten párty: Cigarette Syndrome a další

19. ledna 2019   |   19:30

Praha, Národní 116/20

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 121 Kč

Sudeten párty: Cigarette Syndrome a další

Každoroční nekonveční pařba v Rokáči je zase tady. Tuna chlastu, nevšedních zážitků a dobrý muziky. Duranga!

Kluci (rave punk) Parta kluků (nepovídej) z odlehlýho sudetskýho zapadákova jménem Broumov, který už od-rostli marmeládě od maminky. Kytary, hodně electra a ještě kytary. Tenhle dance punkovej nářez tě zabije!

Smrtislav (alternative rock/dark folk) Ať už se vám to líbí nebo ne, strejda Smrtislav začátkem letošního roku transformoval svojí kapelu do akustický podoby. Jakkoliv se to může zdát jako bizarní nápad, veřte, že ve složení dvou akustickejch kytar a jednoho cella se jedná o to nejzajímavější, co vám tenhle divno-chlápek může nabídnout. Zkuste v jeden večer zapomenout na všechny sluníčkáře, Tomáše Kluse, Toma Artwaye nebo Pokáče a nechte se unášet svěžím vánkem z pražskýho záhrobí.

Fünf (Neue Deutsche Welle) Poslední opravdu německá kapela v Praze. Pozůstatek z časů, kdy byl mullet cool, sluchátka se nosila „Hír“ a repráky taky. Rozjeď to na hity jako Amadeus nebo 99 Luftballons!

Cigarette Syndrome (power-garage) Říkejte tomu grunge, nebo třeba prostě špína pro čtrnáctky. Na Sudetenpárty se můžete těšit na nový písničky.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ