Filmy

Silvestr 2018 v Aeru

31. prosince 2018   |   15:00

Praha, Biskupcova 31

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 130 Kč za jeden film

Silvestr 2018 v Aeru

Na Silvestra si pro vás v Aeru vždy připraví nějakou specialitku. Ani letos to není jinak a je pro vás nachystaná exkluzivní předpremiéra filmu s Penélope Cruz a Javierem Bardemem, který zahájil letošní festival v Cannes.

Když dáte bacha na koberce, tak už odpoledne si můžete dát zahřívací kolo bowlingu s Dudem Lebowskim. Poslední projekcí v roce nebude nic jiného než osmdesátkový party starter s Jennifer Beals a kbelíkem vody, po které bude následovat večírek.

15:00 BIG LEBOWSKI
Bratři Coenové rádi čerpají z filmového žánru „noir“, drsných chandlerovských detektivek, přičemž Big Lebowski si z častých klišé dělá výtečnou legraci. Jeff „Dude“ Lebowski (Jeff Bridges) je notorický flákač, milovník bowlingu a marihuany, kterého si jednoho krásného dne spletou s jeho jmenovcem milionářem a doslova mu „pochčijí“ koberec. „Dude“ si ale ne vše nechá líbit a když po tom pravém Lebowském požaduje náhradu škody, postupně se zaplete do šíleného únosu, ve kterém figuruje kufřík peněz, jeho leniví kamarádi, porno producent a feministická „akční“ umělkyně…

17:30 VŠICHNI TO VĚDÍ
I osmý snímek Asghara Farhadiho Všichni to vědí, který zahajoval letošní festival v Cannes, sleduje složitost mezilidských vztahů a jejich proměny. Laura se z Buenos Aires, kde žije s manželem a dětmi, vrací do rodného Španělska zřídkakdy. Události provázející poslední návštěvu změní mnohé. V hlavních rolích pečlivě vypointovaného rodinného dramatu excelují Penélope Cruz a Javier Bardem.

20:30 FLASHDANCE
Pocit, kterému se nic nevyrovná! Světově úspěšný muzikál ’Flashdance’ vypráví př

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ