Festivaly

Signal Festival 2019

10. - 13. října 2019

Praha, Praha

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 200-300 Kč

Signal Festival 2019

Signal Festival se již po sedmé vrací do ulic Prahy. Festival digitální a kreativní kultury propojuje umění, městský prostor a moderní technologie.

Tématem letošního ročníku je revoluce! Signal Festival od svého počátku také prošel revolucí. Z přehlídky videomappingu a light designu vyrostl v respektovaný festival digitálního umění a art/tech kulturní akci, která dnes patří k jedněm z největších v České republice.

Nová místa. Nové lokace. Nové postupy. Nové spolupráce. Nové možnosti. Změna je tvůrčím principem festivalu. Evoluce, revoluce, snaha se podívat za roh a vidět nové možnosti, řešení, výzvy.

Prahu opět rozsvítí nespočet uměleckých instalací českých i zahraničních umělců. K vidění budou originální site – specific instalace rozeseté ve známých i méně známých koutech Prahy, populární videomappingy na historických budovách, interaktivní instalace i galerijní zóna, která bude přístupná návštěvníkům za poplatek.

Se Signal Passem můžete navštívit celkem sedm lokací a sedm placených instalací v prostorách historických i moderních pražských budov v atmosféře, kterou vytvoří instalace umělců z České republiky a již zmíněný 3D videomapping (3D brýle jsou součástí Signal Passu), také dílo tureckého umělce Memo Aktena, instalaci sklářky Kláry Horáčkové a dalších pět umělců a pět lokací, které budou oznámeny během následujících měsíců.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ