Festivaly

SIGNAL festival 2018

11. - 14. října 2018

Praha, Karlova 189/2

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 50–170 Kč

SIGNAL festival 2018

Šestý ročník festivalu Signal promění ulice Prahy od 11. do 14. října 2018. Pět z více než dvaceti instalací bude patřit do Galerijní zóny Signalfestivalu.

Kupte si vstupenku a poznejte prostory historických i moderních pražských budov v atmosféře, kterou vytvoří jedinečné instalace umělců z České republiky i ze zahraničí. Konkrétně se můžete těšit na dílo francouzského umělce Guillauma Marmina, newyorského design studia SOFTlab nebo švýcarského tvůrce Zimouna, kteří budou mít na Signal festivalu svoji premiéru. Pravidelní návštěvníci festivalu si možná vzpomenou na české studio 3dsense, které představilo svoji úspěšnou instalaci Faces na Signal 2015 a letos vytvoří nové dílo právě pro Galerijní zónu, nebo na významného českého umělce Richarda Loskota, jehož dílo se objevilo už na Signal festivalu v roce 2014 a pro letošní ročník vytvoří stejně jako 3dsense zcela novou instalaci.

Galerijní zóna je přístupná pouze po zakoupení vstupenky. Vstupenky zakoupené v předprodeji si návštěvníci vymění na některém z Galerijní zóny vymění za pásku. Jedna vstupenka opravňuje návštěvníka ke vstupu do všech pěti lokací Galerijní zóny.

Lokace: Colloredo-Mansfeldský palác, Zrcadlová kaple Klementina, Clam-Gallasův palác, Bar/ák, Hauch Gallery

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ