Aktivity

Roxy Surf Fitness & Yoga Camp

23. - 28. června

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: Rozdílné, více na webu

Roxy Surf Fitness & Yoga Camp

V rámci letošního ročníku akce Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship si pro vás nachystali jednu novinku, která určitě potěší zejména dívky, holky a ženy. Jedná se o program Roxy Surf Fitness & Yoga, kterým si můžete zpestřit svůj pobyt na Surfchampu 2019. Nejedná se o klasickou jógu, ale o kombinaci jógy s fitness s cílem zažít perfektní balanc, který vám výrazně pomůže při surfingu.

Na stránkách Surfchampu si můžete vybrat, jestli se letos ve Francii zúčastníte jen jógy, nebo surfového kempu a jógy nebo se hecnete i na contest. Zkrátka záleží jen na vás.

Celý týden bude naplněn rozdílnými lekcemi, takže se rozhodně nebudete nudit. Každý den vás čeká v rámci 90-minutových lekcí něco jiného, od surf jógy přes nácvik rovnováhy nebo běh na pláži až po přednášku o správném stravování.

„Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem campu! Posílíme a protáhneme tělo, rozproudíme energii a povezeme sa na vlně dechu i na té reálné. Procvičíme partie těla, které jsou při surfovaní nejvíce namáhané - bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme sa na rozvoj stability, koncentrace a celkové porozumění pohybu. Fitness posílí svaly, jóga zrelaxuje tělo i mysl a pak už jde surf jako po másle,” říká lektorka kempu a Roxy yoga ambasadorka Veronika Ševčíková.“

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ