Party

Pre-party Meet & Greet Global Social Awards

27. května   |   14:00

Praha, Pobřežní 1, Praha 8

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 190–990 Kč

Pre-party Meet & Greet Global Social Awards

Příležitost osobního setkání se světovými hvězdami sociálních sítí. Jednodenní akce, díky které mají fanoušci možnost potkat nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí poprvé v Česku a užít si Pre-party Meet & Greet Global Social Awards.

Hvězdami Pre-party Meet & Greet budou Lisa & Lena, světově populární hvězdné sestry z Instagramu, jejichž sociální sítě sledují desítky milionů fanoušků. Jen na TikTok baví neskutečných 32 milionů lidí a za svou tvorbu získaly nejedno ocenění. Nyní talentovaná a teprve šestnáctiletá dvojčata Lisa & Lena vůbec poprvé navštíví také Českou republiku. Na Meet & Greet dorazí rovněž Bethany Mota, Anna Šulc či Not So Funny Any. Dále se fanoušci mohou těšit na setkání s osobnostmi, jako je americký influencer Nash Grier nebo populární český youtuber Luboš Kulíšek.

Na návštěvníky čeká bohatý program. O zábavu se postará koutek Evropy 2, hosté se budou moci vyfotit na titulní stranu časopisu Cosmopolitan a užít si povídání, fotografování, spoustu zábavy, dárků a inspirace.

Poznámka: Návštěvníci se vstupenkou na Global Social Awards Ceremony, která se koná 29. 5. mají na pre-párty Meet&Greet vstup zdarma.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ