Jiné

Prague Harley Days 2019

5. - 6. července 2019

Praha, U Výstaviště 67

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 600 Kč

Prague Harley Days 2019

První červencový pátek a sobota budou ve znamení oslav. V Praze se uskuteční připomínka 115. výročí kultovní značky Harley Davidson, která minulý rok proměnila Prahu na čtyři dny v motocyklovou Mekku. Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce stroje. Oslavte svobodu na dvou kolech a zažijte atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Prague Harley Days 2019 letos opět proběhnou na Výstavišti Holešovice (5.–6. 7.), kde budete mít také možnost pochutnat si na vybraných specialitách v rámci Hard Rock Cafe zóny.

„V nabídce budou naše výborné Legendary® Steak burgery. Nebude chybět ani naše novinka 24-karat Gold Leaf Steak Burger ™ a Double Decker Double Cheeseburger. Na baru budeme prodávat pivo a oblíbené koktejly,“ uvedla Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha.

Součástí Hard Rock Cafe zóny bude také merch point. Zde bude možné zakoupit si tričko z limitované edice H-D&HRC a další kousky z kolekcí značky Hard Rock.

Kromě skvělého jídla a pití v HRC zóně, se můžete dále těšit na kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Na místě bude také možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nejnovější modely Harley Davidson. Samozřejmostí bude všudypřítomná skvělá muzika.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ