Filmy

Kamu v Mexiku - exkluzivní předpremiéra!

17. října 2018   |   20:30

Praha, Bělohorská 125/24

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 390 Kč

Kamu v Mexiku - exkluzivní předpremiéra!

LIP production uvádí exkluzivní předpremiéru tří dílů nové cooking show České televize Za osobní účasti kuchařky a food blogerky s autogramiádou Kamily Rundusové. V ceně vstupného je zahrnuto občerstvení z tradiční mexické kuchyně.

„Mexická kuchyně? To je vůně kukuřičných tortill na každém rohu, spousta chilli, koriandru a limetky. Mexiko vidím jako jedno velké taco v nekončícím provedení,“ říká Kamila Rundusová. V originální osmidílné cestovatelské cooking show tentokrát Kamila alias Kamu procestuje Mexiko, bude poznávat místní kulturu a zákulisí restaurací, trhů, pouličních stánků, farem a dalších rozmanitých forem mexického stravování. V rozsáhlejší první části každého dílu bude Kamu poznávat místní zvyky, tradice, chutě a charakter Mexičanů. V druhé části divákům přiblíží mexickou kulturu v Česku, kdy navštíví místní rodiny a restaurace a společně uvaří v našich podmínkách tradiční pokrmy. Celý díl je doplněn Kamiliným komentářem s autentickými vstupy z Mexika.

Jelikož je Mexiko jako velmi rozlehlá země rozdělena na 31 spolkových států, štáb se zaměří pouze na nejzajímavější místa tak, aby poukázal na velkou rozmanitost – co se týče fauny, flóry, místních zvyků a samozřejmě pokrmů. „Poslední dny natáčení jsme zažili nejvýznamnější mexický svátek – día de muertos, svátek mrtvých. Byl to jeden z nejsilnějších momentů, které jsem zažila. Tolik barev, hudby, veselí a emocí jsem v ulicích nezažila a asi nikdy nezažiju,“ uzavírá Kamu.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ