Aktivity

Kam zmizel Yetti

21. července 2019   |   10:00

Praha, Čimická 143

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 170 Kč

Kam zmizel Yetti

Existuje tajemný sněžný muž Yetti nebo ne? Pospěšte na dobrodružnou výpravu po jeho stopách. Hra se odehrává v Drahaňském údolí. Trvá asi dvě a půl hodiny a obsahuje variantu pro zkušené horolezce, kteří pátrají po sněžném muži, i pro ty méně zkušené. Tato hra je uzpůsobena všem zájemcům a navíc se odehrává v přírodní rezervaci, kam mnoho lidí nechodí, a která skýtá výhled na Vltavu. Na konci hry zájemci najdou poklad i stánek s občerstvením.

Myslíte si, že na Zemi už není co objevovat? Tak to se mýlíte. Přes veškerý technický pokrok existuje na naší planetě spousta míst, kam dosud nikdy nevkročila lidská noha. Tato místa – ať už jsou to hlubiny oceánů, neprostupné houštiny tropických pralesů nebo velehorské štíty a rokliny – skrývají mnohá tajemství, která teprve čekají na své odhalení. Jen původní domorodí obyvatelé většinou tuší, že zde žijí tajemné bytosti, o nichž si z generace na generaci vyprávějí legendy. Jednou z nejznámějších, ale také nejzáhadnějších legendárních bytostí, která teprve čeká na své odhalení, je nepochybně Yetti – tajemný sněžný muž. Vydejme se teď společně po jeho stopách.

Sraz: Autobusem 145 nebo 152 z metra Kobylisy do zastávky Čimice. Zde podchodem na druhou stranu směrem k Čimickému rybníku po modré značce. Zde se nachází pořadatelské stanoviště. S plánem hry se pak pokračuje dále po modré značce.

Náročnost cesty je vhodná pro děti od 4 let.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ