Nauč se

Jednodenní kurz freedivingu

24. července   |   14:00

Praha, Aquapalace Praha v Čestlicích

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 2 700 Kč

Jednodenní kurz freedivingu

Freediving je potápění na nádech, které vám umožní si užít podmořský svět a dostat se i do překvapivých hloubek. POPIS Na kurzu se naučíte správně dýchat, zapracujete na vyrovnávání tlaku, aby vás při potápění nebolely uši a dozvíte se, jak prodloužit dobu strávenou pod vodou. Instruktor vám taky vysvětlí jak správně používat masku a šnorchl a jak plavat s ploutvemi i bez nich. Kurz je pro úplné začátečníky, kteří chtějí šnorchlovat lépe. Mnohem lépe.

Naučíte se, jak se bezpečně a snadno potopit do 8-10 m, a jak tam mít navíc i dost času.

PRŮBĚH KURZU
Nejprve si budete povídat na suchu o tom, co se děje ve vašem těle, když pod vodou zadržíte dech, co se dá dělat, abyste vydrželi pod vodou déle, jaké jsou nejčastější chyby při šnorchlování (a jak to dělat lépe), jak správně vyrovnávat tlak v uších a jaká jsou základní bezpečnostní pravidla volného potápění. Pak půjdete do potápěčské jámy a do bazénu a vyzkoušíte si všechno pěkně prakticky.

Cílem kurzu je splnit následující limity: ponořit se do hloubky 8 metrů vydržet pod vodou na nádech minimálně 1 minutu Pro koho je kurz a co budete potřebovat: Kurz je pro jednotlivce, páry i rodiče s dětmi. Vhodný je pro všechny, kteří na dovolené rádi šnorchlují a objevují podmořský svět jen tak z hladiny. Podmínkou je umět plavat a být zdráv. Kurz je vhodný i pro přístrojové potápěče, kteří chtějí zapracovat na svojí spotřebě a získat určitou sebejistotu pod vodou, a tím zlepšit případnou reakci v kritických situacích.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ