Festivaly

Ginfest by Barlife

2. března   |   13:00

Praha, Vinohradská 50

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 200 - 300 Kč

Ginfest by Barlife

V prostoru Vinohradského Pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2) se uskuteční již čtvrtý Ginfest by Barlife, zábavně vzdělávací oslava jalovcového nápoje určená především široké veřejnosti. Akce proběhne v sobotu 2. března 2019. Návštěvníci se mohou těšit na největší výběr ginů a toniků z celého světa na jednom místě. Kromě degustací se ginoví nadšenci budou moct zúčastnit i vzdělávacích seminářů. Ginfest by Barlife organizuje Barlife, odborný časopis o nápojích vycházející od roku 2004.

Obliba ginu konstantě roste. Data britské analytické společnosti The IWSR ukazují, že jen meziroční nárůst importovaných ginů v Česku činil v loňském roce 15 %. Tento rostoucí trend se odráží i v oblibě akce Ginfest by Barlife, které se zúčastňuje nejen stále více návštěvníků, ale také vystavovatelů, jejichž portfolio ginů se také rozšiřuje. Návštěvníci akce Ginfest by Barlife mají možnost strávit příjemné sobotní odpoledne ve společnosti zavedených, ale i méně známých ginů z celého světa, které doplní výtečná kuchyně. Samozřejmostí je, že kteroukoli z vystavených značek mají možnost ochutnat za příznivé ceny.

Jak je u akcí organizovaných časopisem Barlife zvykem, doprovodí volnou degustaci i vzdělávací semináře, na nichž se účastníci mohou dozvědět o tomto jalovcovém nápoji více informací. Témata seminářů budou zaměřena například na historii a výrobu ginů i toniků, nové trendy a směry v ginech. Semináře povedou přední odborníci a světoví ambasadoři jednotlivých značek.

Vstupenky lze zakoupit na webu Ginfest by Barlife.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ