Jiné

FIFA 19 na Letné!

15. června   |   13:00

Praha, M. Horákové 1066/98

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: Zdarma

FIFA 19 na Letné!

Druhé finále CZC.cz iSport LIGY je tady! Na fotbalovém stadionu Sparty osmička nejlepších hráčů ve FIFA 19 půjde do bojů o celkové prize money 40 000 korun a důležité body do celosezónního žebříčku. A ty můžeš být u toho! Nejen to – každý návštěvník dostane dárek i možnost zahrát si o fantastické ceny!

Před 13.00 se otevřou brány letenského stadionu (vstup č. 1 – hlavní tribuna) a vypukne velká esportová show. Nejlepší hráči ve FIFA 19 se budou rvát o prestiž, peníze a postup do česko-slovenského SUPERFINÁLE. Přijďte zafandit a sledovat různé kousky a triky těch nejlepších! Navíc se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Nejenže je vstup zdarma, ještě si můžete odnést domů super věci. V diváckých soutěžích získáte gamepad Dualschock na PS4, wireless sluchátka Sony Platinum. A pokud vstřelíte gól sparťanům The Johnymu nebo Emericksonovi, odnesete si celou konzoli Playstation 4 Pro a hry od generálního partnera CZC.cz!

Každý návštěvník offline finále navíc dostane parádní dárek – wireless sluchátka a PC myš od partnera turnaje Connect IT a super chutné tyčinky Corny.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ