Festivaly

Festival Deziluze 2018

15. - 16. června 2018

Brázdim, Nový Brázdim 38

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 255 Kč (na oba dny)

Festival Deziluze 2018

Již pátý ročník festivalu Deziluze se uskuteční v pátek 15. a v sobotu 16. června, a to v pohádkovém areálu bývalé cihelny v Novém Brázdimu. Chátrající areál, který se nachází jen 20 minut autobusem z Letňan, oživí hudba, divadlo, výstavy, autorská čtení, různé workshopy i sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Můžete se těšit na hudební multižánrový program. Kapela Jasnej Pomeranč zahraje reggae, trio Jo’anna se rozezní ve stylu Amy Winehouse a čerstvá studentská kapela Trahir připomene Black Sabbath. Účast přislíbil také švédský rapper LordK a trapper Hošty.

Festival je známý také bohatým doprovodným programem. Čeká na vás široká škála divadelních představení, autorských čtení, slam-poetry, fireshow nebo promítání studentských filmů. V neposlední řadě si přijdou na své i fanoušci fotografií a obrazů. Pro děti bude připraven dětský koutek a cukrová vata, dámy mohou navštívit festivalový kadeřnický salón a pánové si mohou dopřát péči v barber shopu.

Rozhodně nebude chybět ani oblíbený benefiční Deziluzivní blešák, který je jednou ze specifik festivalu. Všechno je totiž původně darované pro festival, ať už se jedná o oblečení, šperky nebo dekorativní předměty. Za symbolickou částku si budete moct obohatit šatník originálním kouskem a zároveň tak přispět na festival.

Doporučené vstupné na festival je 185 Kč pro studenty a 255 Kč pro dospělé na oba dny. V březovém háji, což je zadní část areálu, si můžete také postavit stan, pokud chcete na festivalu zůstat přes noc do druhého dne. 

Kompletní informace o festivalu naleznete na www.deziluze.eu.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ