Festivaly

Fair Fair - finger food festival

19. května 2018   |   11:00

Praha, Areál Výstaviště 67

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: Zdarma

Fair Fair - finger food festival

Finger food, to jsou chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i pečené makrely nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na které nepotřebujete příbor. Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair, který se letos koná už poosmé.

Z důvodu rekonstrukce Tiskárny na Vzduchu, domovského místa festivalu, se akce poprvé přesune, i když jen o pár metrů dál v rámci holešovického Výstaviště. Fair Fair se tentokrát bude konat v nově otevřeném pop-upu na Vzduchu, který je jen kousek od stávající Tiskárny na Vzduchu. Příjemná atmosféra, rodinné zázemí a doprovodný program, který je pro festival typický, ale zůstane. Přijďte ochutnávat! Vstup na festival je zdarma.

Fair Fair je jediný finger food festival v Praze. V tomto ročníku se do něj zapojí dvacítka prodejců. Zatímco někteří jsou s organizátorkami Lucií a Dominikou už od úplného začátku, jiní budou letos vařit na festivalu poprvé.

Festivalem vás letos provede Ondřej Cihlář z divadla VOSTO5, chybět nebude ani dětský koutek přímo v areálu festivalu a zcela nově otevřená herní atrakce pro děti jen kousek od místa konání. 

Plán na sobotu je tedy jasný! Stromovka, tapas, dobrá nálada a skvělé jídlo.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ