Prodejní akce

Cestička dětem - charitativní bazar

23. února   |   06:00

Praha, Křesomyslova 625

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: Zdarma

Cestička dětem - charitativní bazar

Cestička a Divadlo Na Fidlovačce Vás srdečně zvou na charitativní bazárek dětského oblečení, konaný  ve foyer Divadla Na Fidlovačce. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Nadační fond Klíček, který vznikl již v roce 1991 a zlepšuje životní podmínky vážně nemocných dětí a jejich rodin.

Mezi dlouhodobé plány Klíčku patří dobudování dětského hospice v Malejovicích, ale taky postavení rodičovského střediska s ubytovací kapacitou pro mimopražské rodiče, jejichž děti jsou hospitalizované v některé z pražských nemocnic.

Můžete se těšit na prodej dětských věcí od Anety Krejčíkové, Míšy Tomešové, Andrey Kerestešové, Lídy Rašilovové, Marie Doležalové a jiných maminek. Iva Pazderková vám ve svém beauty koutku udělá manikúru (Ale pozor! Pouze mezi 10 a 11.30, tak přijďte zavčas!), ve čtecím koutku bude číst své knihy Lenka Medvecová (ProsimSpinkej), o hudební složku se postará Jan Fanta a Aneta Krejčíková, o jídlo Oskar Pilař z Hospůdky U Kašpárka a divadelní barman Tomáš Hynčica, ve fotokoutku se můžete nechat vyfotit od Nikol Kofránkové. Budete se moci nechat nalíčit od vizážistky Evy Ceralové, vyhrát v tombole, nebo si prostě jenom užít dopoledne.

Těšte se také na výrobky od Bezva Plenky, Weleda, Alla baby a spoustu dalších. Veškerý výtěžek z akce poputuje na nadaci Klíček.

Pokud se bazaru taky chcete účastnit a máte k darování dětské věci, které už nepotřebujete, noste je prosím do školky Cestička každý všední den od 8:30 do 15h nebo piště sms na 731855183. Moc se na vás těší!

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ