Party

Buchty a Vývařovna: Zase o rok mladší

5. června   |   16:00

Praha, Prvního pluku 2

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: Zdarma

Buchty a Vývařovna: Zase o rok mladší

Každý den je důvod slavit, ale na 5. června nabízíme ještě pár důvodů k oslavě navíc. VÝVAŘOVNA slaví 8. narozeniny a girl-talk Buchty slaví skutečnost, že pořád ještě mají o čem mluvit. A že to zatím ještě někoho zajímá.

Vývařovna a Buchty proto spojily síly a rozhodly se uspořádat oslavu, která bude stát za to. Jídlo, pití, DJs, workshopy, tombola, soutěže, Buchty live a další zábavnosti. Jana Pakočka tvrdí, že není důležitý vyhrát, ale zúčastnit se. Ivana Veselkova s tím z pozice sportem posedlého maniaka samozřejmě nesouhlasí. Zuzana Fuksová prohrála, co mohla, ale nevadí jí to a Daniela Hannová je se svým životním závodem u konce s dechem. Je ale jasný, že když se 5. června zúčastníte, tak vám hrozí jedině výhra (nejen v tombole, ale i v životě obecně).

Co vás čeká? Živé vysílání girl-talku Buchty, které budou plkat na téma „narozeniny," můžete se zúčastnit benefiční tomboly a pořádně se najíst (včetně veganů, ze kterých si nebudeme dělat legraci nebo jen trošku), něco si vyrobit během workshopu s Hænke, zasoutěžit si s oblíbeným insta profilem Slova z pekla a zatancovat si na spoustu pleasures a guilty pleasures v podání skvělých DJs.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ