Aktivity

Acro jógové páteční odpoledne

9. srpna   |   17:30

Praha, Steinerova 974/20

INFORMACE: Zde

VSTUPNÉ: 450 Kč

Acro jógové páteční odpoledne

Workshop pro všechny, co mají chuť věnovat páteční odpoledne zkoumání radostí acro jógy. Pokud jste tuhle disciplínu už někdy zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat i pokud jste úplně noví. Plán je být venku - kousek od studia Sedmé nebe v parčíku u hostivařské přehrady.

Vyzkoušíte si prvky ve stoje i vleže, za posilujete, protáhnete se a hlavně se dobře pobavíte.

Pojďte zjistit, jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte zkusit létat. Už jste někdy acro jógu zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat, tak se vám to už trochu vypařilo? Acro jógu zkoušíte občas z videí, ale některých prvků se bojíte, nebo nevíte jak na ně? Ještě nikdy jste acro jógu nezkoušeli, ale máte chuť zjisti jaké to je, bezpečně si zalétat? Pak je tohle workshop pro vás!

3 hodiny partnerské jógy pro začátečníky i ty, co již acro jógu někdy zkoušeli. Nepotřebujete ani parťáka, ani předchozí zkušenosti, přijďte to vyzkoušet! Workshop bude vhodný i pro ty, kteří nebyli na žádném acro workshopu - jako vždycky projedete i základy.

Acro jóga vychází z prvků jógy, z dynamiky akrobacie a přidává i špetku pečující thajské masáže. Díky tomu buduje sílu, ale i důvěru, zlepšuje koordinaci a schopnost spolupráce i komunikace. Ale hlavně je hravá. Nemusíte se bát žádných velkých složitostí nebo toho, že jste jógu nikdy nezkoušeli. Není třeba ani předchozí zkušenost, ani partner. Stačí přijít jen s dobrou náladou a chutí zkusit něco nového. Workshop je určen především úplným začátečníkům, ale i mírně pokročilí se nudit nebudou.

Komentáře
PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ
Nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování AKCEPTOVAT PRAVIDLA A POSLAT KOMENTÁŘ