up_icon

Lidé

facebook twitter mail

Milostné scény s Prachařem mi nevadí, říká Andrea ze seriálu Přijela pouť

21.11.2018 / AUTOR: Kateřina Horáková

Jak to dopadne s Andreou?

Desetidílný seriál Přijela pouť, který právě běží na Streamu, láká na vtipné scénky a výrazné herecké obsazení. Odehrává se v 90. letech na pouti – tam, kde život řídí zákony světských a rodina je nadevše. Jednou z hlavních postav je Andrejka, divoká kočka s věčně velkým výstřihem, která ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. A právě Andrejku – tedy Barboru Mottlovou – jsme vyzpovídali.

Barčo, ty máš jednu z hlavních rolí v seriálu Přijela pouť. Jak ses k ní dostala?

Zavolal mi režisér Petr Němeček a řekl mi, že má pro mě roli – že je taková zajímavá a divoká, že si to musím přečíst. Začalo mi být jasné, že tam bude něco lechtivého. (smích) Když jsem si ten scénář přečetla, tak mě to hodně pobavilo. Nebylo vůbec nad čím přemýšlet. A také jsem si říkala, že dokud po mně chtějí, abych něco ukazovala, tak je to dobré. Až budou říkat – nene, už nic neukazuj, tak budu plakat. (smích)

Seriál má skvělé obsazení – Alena Mihulová, Oldřich Navrátil, Michal Suchánek, Jakub Prachař, Tomáš Matonoha a další. Jak se ti s nimi hrálo?

Úplně skvěle. Byla to parta úžasných lidí. Tolik jsme si to natáčení užívali, že jsem měla pocit, jako bych byla na letním táboře.

Ty tam máš hodně erotických scén s Jakubem Prachařem...

Nejenom. (smích) Pomalu s každým, kdo projde a má kalhoty!

Takové role ti nevadí?

Tak kdo to má hrát? Nějak to k tomu patří a já jsem samice, tak si nemůžu hrát na nevinnou luční vílu. K mojí osobnosti to prostě patří. Rozhodně si na to nestěžuju, odmalička jsem chtěla být sexsymbol, takže na tom pracuju. (smích)

A co na to říká partner?

Teď žádného nemám. Ale je pravda, že to se mnou ti chlapi asi nemají jednoduché. Nemám na čele napsáno hodná holka. Je fakt, že nevěru dokážeš, ale věrnost nedokážeš. Ten chlap mi musí věřit. Vím, že jsem hodná, slušná, ale ty role tomu neodpovídají a ani se nikde nedočteš, že nekouřím, nepiju, nefetuju, že ráno v šest vstávám, protože jdu na jógu.

Dokud po mNě chtějí, abych něco ukazovala, je to dobré.
Až budou říkat – nene, už nic neukazuj, tak budu plakat.

A neškodí ty role tvému soukromému životu?

Musím říct, že jednou bývalý přítel odešel z divadelního představení naštvaný. A pak mi řekl – buď já, nebo divadlo. Vyhrálo divadlo. Ke mně to patří, já to miluju. A potřebuju tolerantního partnera.

Vraťme se zpátky k seriálu. Co máš společného s hlavní postavou?

Hm, to musím horko těžko hledat. Já jsem člověk, který nad vším přemýšlí a ona je taková přímočará a jedná. To se mi na ní líbí. Nebojí se, neřeší následky a nějak jí to vychází. Jde si za svým. Já jsem v tomhle moc bojácná. Ale abych našla něco společného – asi máme obě rády život a chceme si ho užít. I když asi každá trochu jinak.

Co vůbec říkáš na prostředí, ve kterém se to odehrává, na pouť?

Jako malou mě poutě bavily. A pak, když ti ten kluk vystřelí růži, tak to je děsná romantika! Vždycky se mi akorát dělalo špatně z těch atrakcí. Já šla maximálně na řetízkáče a na autíčka.

Vystřelil ti někdo někdy růži?

Jasně. Odmalička mi kluci stříleli růže.

Jaké jsou na seriál ohlasy?

Úplně neskutečné, vůbec jsem to nečekala. Spousta lidí mi píše, že mi tu roli věří a někteří z nich si určitě budou myslet, že taková – jako Andrea – jsem i v reálu.

Nebudu se ptát na to, jak seriál dopadne, protože to mi asi neprozradíš. Ale jsi se závěrem spokojená?

Jo, moc. Vzhledem k tomu, že jeden díl má 15 minut, tak se tam zvraty dějou rychle. Má to spád. A myslím, že se tam toho za těch pět dílů ještě hodně uděje.

Budou diváci překvapení?

Budou hodně překvapení.

A neprozradíš přece jen něco dopředu?

Možná bych mohla prozradit, že moje postava nebude až úplně do konce. Tak teď diváci můžou přemýšlet nad tím, co se s ní asi tak stane.

 Fotografie: Tomáš Rubín pro city-dog.cz 

 
commentkomentáře
Patrik
23.11.2018 16:57
Patrik
20.02 09:20
To se ani nedivím, že s ní nikdo nevydrží, už od pohledu šl.. A ty odpovědi????
Šárkaa
24.11.2018 19:38
Šárkaa
20.02 09:20
šlapka? Tak ty máš asi ňákej problém, ne...

alex
23.11.2018 22:44
alex
20.02 09:20
herecka, nebo tvoje holka. Je to zenska a ma to srovnany. Jak rika, chudaci chlapi kolem ni. Ale to se casem zmeni, je to jeste kote. ;)
Roman
26.11.2018 06:17
Roman
20.02 09:20
Ve 32 letech kotě? No nevim.

přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose