up_icon

Události

facebook twitter mail

Pražský Metronome už se blíží mílovými kroky

12.06.2019 / AUTOR: Stanislav Hampl

Festival plný hvězd svede na jedno pódium Liama Gallaghera i Marka Taclíka.

Příští pátek 21. 6. 2019 se po roce znovu otevřou brány festivalu Metronome na pražském Výstavišti. Mezi největší hvězdy festivalu patří bezesporu Liam Gallagher, Kraftwerk, Morcheeba a Primal Scream. Na co se ale ještě můžete těšit a v čem se festival od minulého roku zlepší?

Metronome se samozřejmě koná pod záštitou pražského magistrátu. „Jako jeden z hlavních partnerů festivalu jsme samozřejmě rádi, že můžeme spolupracovat na takto progresivní a úspěšné akci. Metronome festival aspiruje na jednu z hlavních událostí pražského kulturního kalendáře a já ho v jeho ambicích rozhodně podporuji,“ řekl primátor hlavního města Prahy MUDr. Zdeněk Hřib.

Festival od minulého ročníku prošel několika technickými změnami. Pro odbavení vstupenek a výměnu za pásky bude zřízena další nová brána a celkový počet přepážek se zdvojnásobil. Vstupenky si za lístky budete moct vyměnit už od tohoto pátku 15. 6. 2019 v Bontonlandu na Václavském náměstí, čímž by se mělo urychlit odbavení návštěvníků, avšak nutným kontrolám se tím stejně nevyhnete.

Festival oproti minulému roku nabídne i nový cashless systém, který zastřešuje společnost Mastercard. Ta daruje prvním 5000 zaregistrovaným návštěvníkům do systému 100 Kč na jejich festivalový pásek. Posílena bude samozřejmě doprava a čekejte i nové občerstvovací (dokonce i vege a vegan) a fun zóny.

Jako jeden z hlavních partnerů festivalu jsme samozřejmě rádi, že můžeme spolupracovat na takto progresivní a úspěšné akci. Metronome festival aspiruje na jednu z hlavních událostí pražského kulturního kalendáře a já ho v jeho ambicích rozhodně podporuji. 

Primátor hl. m. Prahy MUDr. Zdeněk Hřib

Seznam účastníků festivalu už je konečný a celý program najdete na webu festivalu zde, avšak ještě jedno závěrečné velké jméno přibylo, a to Marek Taclík. Marek Taclík se oficiálně stal moderátorem hlavní stage Metronome stage a zároveň nabídne vhled do zákulisí festivalu prostřednictvím svých postřehů a vlogů na sociálních sítích.

Ať už míříte na Metronome kvůli hlavním hvězdám, či si poslechnout jeden z velkých tematických koncertů Pražského výběru (věnovaný výročí 30 let od Sametové revoluce) či Ženský výběr, což je pásmo, kde vystoupí ženské zpěvačky s nejsilnějšími písněmi věnovanými posledním 30 rokům ve svobodné zemi, letošní ročník vás zavalí hudbou, nabídne přísun různých nealkoholických i alkoholických nápojů, hromady jídla, a prostě vás zabaví po celé dva dny.

 

   Fotografie: Archiv festivalu

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose