up_icon

Místa

facebook twitter mail

11 nejlepších pražských coworkingových center a kde je najít

07.01.2018 / AUTOR: Vlaďka Hyláková

Přiveďte vaše projekty k životu tam, kde to žije!

S novým rokem přichází také nová zásadní rozhodnutí nebo i nové pracovní příležitosti. Pokud hledáte příjemné místo pro vaši začínající firmu nebo pracovní stůl (případně gauč) jen pro vás, poradíme vám, kam zajít. V Praze je takových míst hned několik.

Kde v Praze najdete příjemné pracovní zázemí?

Připravili jsme seznam 11 coworkingových center, která určitě navštivte. Ať už jako vaše nové pracovní útočiště, nebo jako místo plné inspirace, přednášek a akcí.

 

1SNĚMOVNÍ 7

Adresa: Sněmovní 7, Praha 1
Cena: 330 Kč/ 8 h
Sněmovní 7 patří mezi nejnovější coworkingová centra v Praze. Nachází se v centru Prahy a najdete tu 70 krásných míst vhodných pro práci freelancerů, ale i pracovních týmů. Celý prostor byl navržen a zařízen tak, aby byl vhodný pro vaši práci i osobní rozvoj. 

2IN-SPIRO

Adresa: Argentinská 38, Praha 7
Cena: 200 Kč/ 1 den
IN-SPIRO přitahuje inspiraci. Najdete tu více než 200 m2 možností, jak v Praze 7 pracovat. 40 míst k sezení, možnost nonstop přístupu i několik variant dlouhodobějšího členství. Hledáte pracovní zázemí nebo místo na schůzku? Zajděte na zkušební den zdarma. Je jen na vás, jak tento inspirativní prostor využijete. 

3PRACOVNA

Adresa: Vlkova 36, Praha 3 – Žižkov
Cena: 100 Kč/ 1 den
Pracovně si můžete pronajmout vlastní pracovní stůl nebo klidně jen židli. Na dobrou kávu zajděte do zdejší kavárny, která je vhodná i pro neformální schůzky s klienty. Je jen na vás, jestli tu strávíte jen několik hodin nebo si vyberete takové členství, které vám bude vyhovovat. Ještě váháte? Vyzkoušejte si Pracovnu na 1 den zdarma.

4 NODE5

Adresa: Radlická 180/50, Praha 5 – Smíchov
Cena: 200 Kč/ 1 den
Do NODE5 to máte kousek ze zastávky Anděl – Na Knížecí. Potřebujete teď hned místo, kam v klidu zalezete s vaším projektem? S jednorázovým vstupem můžete využít prostory zdejší „živé zóny“. Jestli upřednostňujete větší soukromí, vyberte si jeden z nabízených tarifů. Členství pak zahrnuje také volný vstup na členské akce nebo využití otevřeného baru. Domluvte si 1 den zdarma na zkoušku.

5OPERO

Adresa: Salvátorská 931/8, Praha 1 - Staré Město
Cena: od 1 500 Kč (podle počtu hodin za měsíc)
Coworking centrum na Starém Městě – to je Opero. Moderní interiér, pohodlné a vkusné pracovní zázemí, soukromá kavárna, možnost parkování, ale i útulná terasa.  Místo, kde můžete pracovat, tvořit, setkávat se s klienty, ale i se nechat inspirovat v rámci pořádaných seminářů a diskusí. Na podrobný ceník se podívejte zde

6WORKLOUNGE

Adresa: Václavské náměstí 3, Praha 1, Fórum Karlín Pernerova 51, Praha 8
Cena: 250 Kč/ 1 den
Nevíte, kde zrealizovat vaše nápady? Zkuste to ve WorkLounge. Tento designový pracovní prostor najdete v Praze hned na dvou místech - na Václavském náměstí a ve Fóru Karlín, kde se bude v září otevírat už druhá karlínská pobočka. WorkLounge je ideální nejen pro digitální nomády a freelancery, ale i pro malé a střední týmy. V rámci členství se můžete účastnit také zajímavých vzdělávacích workshopů nebo společných snídaní, kde se snadno seznamíte s ostatními „spolupracovníky”. Stačí si vybrat některý z nabízených tarifů.

7PAPER HUB

Adresa: Dělnická 43, Praha 7
Cena: 500 Kč/ 8h
Pohybujete se spíš v Holešovicích? Pak je pro vás ideální Paper Hub v Paralelní Polis. Jako člen Paper Hubu můžete využívat jakékoliv místo ve sdíleném prostoru, kuchyňku, terasu a samozřejmě kancelářské vybavení. V místní kavárně Bitcoin Coffee vám rádi připraví výbornou kávu, za kterou, stejně jako za členství, zaplatíte v Bitcoinech. Ničeho se ale nebojte. S touto kryptoměnou vás tu ochotně seznámí a pomůžou vám i s platbou.

8IMPACT HUB

Adresa: Drtinova 557/10, Praha 5
Cena: 390 Kč/ 1 den
Pracujte v inspirativním prostředí a poznejte spoustu zajímavých lidí. Impact Hub je k tomu jako stvořený. Najdete tu open space, ale i terasu, klidové zóny a relaxační koutky. Není to jen místo, které by poskytovalo zázemí freelancerům. Vzniká zde komunita lidí, kteří chtějí zrealizovat své sny. Také je možnost vyzkoušet si den zdarma a pak už si jen stačí vybrat tarif vám na míru.

9IMPACT HUB PRAHA K10

Adresa: Koperníkova 10, Praha 2 – Vinohrady
Cena: od 500 Kč/ 1 měsíc
Mít možnost pracovat v místě jako je K10 Coworking? To je zážitek sám o sobě. Nádherné prostory, ve kterých se chvilkami cítíte jako na zámku. V létě pak můžete pracovat i v prostorné zahradě, která má samozřejmě pokrytí WiFi. Třešničkou na dortu je pak vlastní jídelna s šéfkuchařem. Co víc si přát? Už jen vlastní členství. Vyzkoušejte den zdarma.

10SVĚT-HUB

Adresa: Slovenská 21, Praha 2
Cena: 350 Kč/ 1 den
Na Vinohradech můžete vyzkoušet také SVĚT-HUB. Najdete ho asi 5 minut od Náměstí Míru a nabízí vám prostor, kde můžete nerušeně pracovat na vlastních projektech. Členové pak mohou využívat i dalších výhod – zasedačky, vlastní skříňky, tiskárny, kuchyňky nebo členských cen na pronájem dalších prostor.

11ANIMIKA HUB

Adresa: Křižíkova 176/27, Praha - Karlín
Cena: 100 Kč/ 1 den
Animika Hub není jen skvělý prostor pro vaše akce, workshopy nebo semináře. Můžete ho využít i pro coworking! Pohybujete se v Karlíně a nevíte, kde zrovna pracovat? Tady zaplatíte symbolických 100 Kč za celý den, včetně možnosti kopírování a kávy v ceně. Doporučujeme sledovat kalendář akcí, aby vás nepřekvapil seminář pro uzavřenou společnost.

Potřebujete pro svoji práci nějaké inspirativní prostředí? Kam chodíte pracovat, když vám to z domova zrovna nevyhovuje?

Alžběta

kreativec, freelancer

Na volné noze pracuji teprve pár měsíců. Místo, kde budu realizovat své plány, jsem si ale vybírala hodně pečlivě. Paper Hub byla nakonec jasná volba. Přesvědčilo mě velice příjemné prostředí plné inspirativních lidí. Centrum je skvěle vybavené a navíc i s plnohodnotným a zajímavým programem. Pořád se tu něco děje. Možnost platit bitcoinem, účastnit se spousty projektu a pít u toho tu nejlepší kávu v Praze… Tomu přeci nejde odolat.

Iveta

studentka filmové produkce

Úplně nejdradši chodím do Impact Hubu. Možná jsem trošku zaujatá, protože jsem tady dřív i pracovala, ale tohle místo není jen o prostoru. Pro mě je hlavní, že se tady toho spousta děje. Akce pro členy, kde můžete navázat dobré kontakty, společné členské obědy, networkové meetupy, v létě grilování, hudební meetupy. MashUp, což je akce, která probíhá každý měsíc. Prezentují se tu nově vznikající projekty z různých oblastí. To je podle mě hlavní síla Impact Hubu.

Adam

marketingový specialista

Za mě je nejlepší K10 Coworking. Reálně je to jeden z těch levnějších coworků, přestože asi nejkrásnější v Praze. Inspirativním místem je hlavně zahrada. Je prokázáno i vědecky, že pohled na zeleň uklidňuje mysl. Navíc, během chůze člověk přemýšlí přesněji a rychleji - to můžu potvrdit. Na mojí práci se to skvěle odráží. V neposlední řadě v K10 skvěle vaří fusion Thajska a Vietnamu, kterou prokládají typickými italskými a českými recepty. Takže, co víc si přát?

 

Máte tipy na další zajímavá a fajn coworkingová centra? Budeme rádi, když nám je napíšete do komentářů.

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

Fotografie: Unsplash.com, facebook.com/snemovni7, facebook.com/INSPIRO, facebook.com/pracovna, facebook.com/TheNODE5, facebook.com/opero, facebook.com/WorkLoungPrague, facebook.com/paperhub, hubpraha.cz, facebook.com/k10coworking, facebook.com/svethub, facebook.com/animikahub.

commentkomentáře
Zuzka
23.03.2018 20:54
Zuzka
20.02 09:20
arcturian.cz, další coworking v usedlosti mazanka, renovovaná zájmová usedlost

přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose