up_icon

Místa

facebook twitter mail

Pódium, které čeká jen na vás! 7 pražských karaoke barů

06.09.2018 / AUTOR: Vlaďka Hyláková

Chopte se mikrofonu a staňte se hvězdou večera!

Venku se nám začíná pomalu ale jistě ochlazovat a sezóna letních kin, tančíren pod širým nebem nebo sezení na náplavce spěje ke svému konci. To ovšem neznamená, že je všem dnům konec. Zábava může pokračovat, stačí jen zařadit do programu něco trošku jiného. Pokud jste karaoke ještě nikdy nezkoušeli, odhoďte stud, chopte se mikrofonů a věřte, že na takovou party rozhodně nezapomenete. Kde si můžete v Praze zazpívat své oblíbené hity?

La Loca 

Odborů 278/4, Praha 2, PO–PÁ 7:00–2:00, SO–NE 7:30–2:00

Každý správný milovník karaoke by měl znát pražský klub La Loca. Právě tady se pravidelně ve středu od 21:00 schází české i zahraniční pěvecké skupinky, aby si spolu (nebo proti sobě) zapěly svoje nejoblíbenější hity. „Jeden by řekl, že karaoke většina lidí zrovna nevyhledává. Co si budeme nalhávat, tento druh zábavy nemusí oslovit každého. My jsme ale nadšeni, protože středeční karaoke večery patří mezi ty nejpopulárnější akce, které pořádáme. Někteří hoteloví hosté se bez rozpaků přidávají ke zdejším stálým pěvcům. Máme tu například už takové vyhlášené duo – maminku s dcerou, které si pokaždé přijdou zazpívat Vilém peče housky, “říká se smíchem event managerka La Loca, Kateřina Loužilová. Vstupné na karaoke je zdarma, tak dorazte taky.

Loft N8 Prague

Nekázanka 8, Praha 1, PO–NE 10:00–2:00

Loft N8 Prague to není jen místo, kde si můžete každý pátek a sobotu večer užít karaoke party. Tady si totiž současně pochutnáte na skvělé východní kuchyni. Že jste v Praze ještě nevyzkoušeli žádné ruské nebo ukrajinské speciality? Rychle to napravte. Tady jsou díky nim totiž vyhlášeni. Plusové body může tento podnik získat také u těch z vás, kdo si chtějí u příjemného posezení s přáteli zakouřit shishu. Vodní dýmka, karaoke a dobré jídlo – to zní jako plán na sobotní večer. 

The Brutal Panda Bar

 Bořivojova 15, Praha 3, PO–ČT 19:00–2:00, PÁ–SO 19:00–5:00, NE 19:00–2:00

Od středy do neděle můžete zajít na karaoke do baru The Brutal Panda na Žižkově. Proč zrovna do „Brutální pandy“? Mají tu ohromný výběr těch nejlepších českých a německých piv, což je prý u většiny návštěvníků nejčastější způsob posilnění před jejich pěveckým výkonem. Točený Good bulldog vás tu vyjde na 35 Kč (0,5 l). V jejich karaoke katalogu najdete kolem 95 000 hitů zahraničních umělců (v češtině si tady moc nezazpíváte). Návštěvníci si tu chválí nejen kvalitní karaoke, ale hlavně celkovou atmosféru baru, kde nechybí ani fotbálek nebo stylové drinky – jeden z nejznámějších je například podávaný v mraženém grapefruitu. 

Jampa Dampa

V Tůních 10, Praha 2 - Nové Město, STŘ–ČT 19:00–2:00, PÁ–SO 19:00–5:00

Chcete se pobavit a odreagovat po náročném dni v práci? Jampa Dampa je mezi pražskými hudebními kluby klasika. Od roku 2016 ale kvete do krásy pod pevnou rukou nových majitelek. Ty se snažily vylepšit především interiér, takže jsou teď zdejší prostory mnohem světlejší, čistší a hravější. Karaoke večery tu probíhají každou středu od 20:00. Jestli vám nechybí kuráž a těšíte se, až si budete moct vychutnat svých pár minut slávy, chopte se mikrofonu, který tu čeká jen na vás. V hudebním repertoáru je široký výběr českých i zahraničních písní, mezi kterými nechybí ani oblíbené hity dívčích mejdanů, jako třeba Like A Virgin

Milá Tchýně

Minská 11/626, Praha 10, PO–PÁ 15:00–3:00, SO–NE 17:00–3:00

Ve spodní části vršovického baru Milá Tchýně je každý čtvrtek od 21:00 karaoke party pod taktovkou DJ Tom’s Karaoke. Mezi nejoblíbenější hity tu patří například nakažlivé Call Me Maybe. Pokud se chcete pobavit ještě před samotným večerem, sledujte Tomův Facebook, kde vás zaručeně dostane svými hláškami. Přesvědčte se sami... „Karaoke je jako léto. Jedni ho milujou, ty druhý se nemůžou dočkat, až skončí. nebo Karaoke je jako hokej. Deset lidí vyrábí zábavu, dva tomu dělají křoví a zbytek sedí a kritizuje.“ 

BER.LIN bar

Lublaňská 59, Praha 2 , PO–NE 20:00–2:00

Fanoušci karaoke si určitě dobře pamatují bar Poison, proslulý především stylovými drinky, ze kterých se často kouřilo a tím, že karaoke tu bylo na denním pořádku. Od letošního roku je z Poison baru BER.LIN bar, ale nemusíte mít obavy, protože v pěvecké zábavě se pokračuje dál. Karaoke je zdarma každý večer v týdnu – zábavě se totiž hranice nekladou. K BER.LIN baru patří také krásná terasa ve vnitrobloku, kterou jsme pro vás navštívili v rámci naší rubriky Horká stopa (článek najdete zde). Po velké rekonstrukci venkovního prostoru se teď majitelé vrhají také na změny interiéru. „Začínáme pracovat na úpravách uvnitř, protože tu chceme vytvořit místo, kam by lidé mohli chodit přes den na snídani nebo brunch a večer pak na karaoke a některý z našich signature drinků,“ říká Irina Gordienko, majitelka podniku. 

K*STAR karaoke klub Praha

Legerova 78, Praha 2, PO–ČT 20:00–1:00, PÁ–SO 20:00–3:00

K*STAR karaoke klub se od ostatních liší. Jeho velkou výhodou totiž je, že po vzoru klasických japonských karaoke box klubů nabízí několik soukromých salónků. Vy tak nemusíte zpívat před plným barem, ale užijete si zábavu jen ve skupině svých přátel. Stačí si zarezervovat salónek podle počtu osob. V nabídce jsou tři boxy s kapacitou 8 osob a jeden velký pro 20 osob. Cena pronájmu začíná u menších salónků od 400 Kč za hodinu a u velkého pak od 600 Kč za hodinu (v pátek a sobotu je cena o něco vyšší). Tento klub je ideální pro vaše soukromé party a nic nebrání tomu, abyste si sem objednali třeba pizzu, sushi nebo asijské jídlo. 

 

Co vy a karaoke? Máte rádi tento druh zábavy? Jestli ano, napište nám svůj oblíbený karaoke bar, rádi ho navštívíme.

 

   Fotografie: city-dog.cz, loft8.cz, facebook.com/thebrutalpandabar, jampadampaprague.cz, berlinbar.cz, unsplash.com

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose