up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na úterý: Namíchejte si vlastní horkou čokoládu

06.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Protože nic nezahřeje víc než tahle sladká dobrota.

Drkotáte zubama sotva jste vystrčili palec z postele? Nebojte se nic, pro dnešek máme tipy, které vás zahřejou! Ve Freshlabels je od pěti odpoledne akce, kde si budete moct namíchat vlastní horkou čokoládu. A ta čokoláda nebude od nikoho jiného než od Rozbíjím se. Třikrát mňam, my se rozhodně nemůžeme dočkat. A abychom si to celodenní čekání zkrátili, zkuste mrknout na e-shop s trošku ujetým oblečením. Jak pro pány, tak i pro dámy - kousky s jednorožcema included! :)

PRAHA POČASÍ DNES

Dneska si nezapomeňte obout pořádné boty. Protože víte, co je nejhorší? No přece zima od nohou! A chce to taky pořádné ponožky. Ideálně ty, které jste dostali k Vánocům od babičky!

Slevy v Aloha From Deer

Aloha From Deer je e-shop s pěkně ulítlým oblečením. Takže jestli vám minimalismus nic neříká a jednoduché outfity vás zkrátka nudí, tenhle kšeft rozhodně doporučujeme. P.S. Pro všechny milovníky jednorožců, kočiček a bonbonů na triku je to jasný must have!

 

Rozbíjím se / Roztékám se

Všichni milujeme čokoládu a Rozbíjím se a Freshlabels se rozhodli nám společně osladit život. Přijďte si na Flagship namíchat vlastní prémiovou horkou čokoládu a ochutnat novou limitovanou edici Rozbíjím se s názvem Svoboda. 

Rozbíjím se je o čokoládě, vůni, ingrediencích, emocích a příbězích. Jsou to čokolády, u kterých oceníte jejich vynikající chuť, poezii, čistý design a osobitý styl. Do svých produktů používají francouzskou čokoládu Pralus z kakaových bobů z vlastních plantáží a italskou čokoládu Domori, která patří mezi nejkvalitnější na světě.

Kdy: od 17:00

Kde: Freshlabels Flagship Store

 

Africká zima | Diáky

Válečným chirurgem v Jižním Súdánu. Jak vypadá běžný den lékaře v extrémních podmínkách nejmladšího státu světa, Jižního Súdánu? Kolik úsilí stojí práce v prostředí občanské války, kde střelba není výjimkou, nedostatek potravin denní realitou a tropické nemoci nejčastější diagnózou? Jak snadné je přizpůsobovat se kontextu, v němž se tradiční léčitelství potkává s medicínou založenou na veděckých základech? Osobní pohled na práci Lékařů bez hranic skrze strhující fotografie nabídne chirurg, bloger a poutavý vypravěč Tomáš Šebek.
 Tomáš Šebek (1977) vystudoval všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Jako chirurg pracoval v Nemocnici Hořovice, irském Dublinu a v současnosti v Nemocnici Na Františku v Praze. S Lékaři bez hranic vyjíždí na mise už sedm let. Dvakrát s nimi pomáhal pacientům na Haiti, dvakrát v Afghánistánu, naposledy v Jižním Súdánu. O svých misích píše blogy a vydal i několik knih. Poslední z nich, Africká zima, popisuje jeho zážitky z Jižního Súdánu.

Kdy: 18:00 a 20:30

Kde: Kino Aero

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
vozbujdenie
20.05.2018 01:31
vozbujdenie
20.02 09:20
Chtěl bych pohovořit o svých zkušenostech s přípravkem „Titan Gel“, který jsem v posledních týdnech používal a testoval ke zvětšení penisu. Snad bych tak mohl pár mužům dobře poradit, a tím ovlivnit a zlepšit jejich milostný život. Nejdřív stručně o mně: Je mi 32, pracuji ve školství, žiji ve volném vztahu se svou přítelkyní (28, personální poradkyně) a jsem zdravý (až na otravnou alergii a sennou rýmu). http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html Nejen, že dostanete nejlepší cenu, ale také dostanete produkt od autorizovaného distributora. Tento úžasný produkt není na prodej v lékárnách nebo supermarketech, a když ho objednáte ze stránek, které nejsou autentické, můžete být obětí scamu. Titan gel – Vedlejší účinky. S jeho 100% přírodních ingrediencí, Titan gel nemá žádné hlášené nežádoucí účinky a byl označen bezpečným pro zdraví mužů.

Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose