up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na středu: Zahřejte se dobrým jídlem

28.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Ochutnejte Itálii nebo zavzpomínejte na Čestr.

Víte, co je na zimu nejlepší? Dobře se najíst! Proto jsem na dnešek našli dvě akce se skvělým jídlem. Při jedné můžete za sympatický peníz neomezeně ochutnávat italské dobroty, při té druhé zavzpomínáte na to nejlepší, co jste si mohli dát v Čestru! Tak ať vám to v práci rychle uteče! 

PRAHA POČASÍ DNES

Urbanlux uklízí sklady

To nejlepší ze zimních kolekcí se slevami 40 - 70 %. Dámské nebo pánské boty, ponožky, spodní prádlo. Stačí si vybrat!

Nášup: Čestr v Kantýně

Už je to rok, co není Čestr. Všichni na něj s láskou a nostalgií vzpomínáme. Pokud je smutno i vám a chybí vám perigordská omáčka nebo buchtičky s rumovou pěnou, vydejte se na dva dny zpátky v čase. Zajděte zavzpomínat na pochoutky z Čestru do Kantýny.

Během dvou dnů můžete ochutnat 4 nejoblíbenější jídla, která jste v Čestru milovali. Velká plec pečená ve vakuu s máslem z černých lanýžů, perigordská omáčka, mléčná bramborová kaše a dukátové buchtičky s rumovou pěnou. 

Kdy: 28.2. - 1.3.

Kde: Kantýna

 

Wednesday Happy Hour(s)

Každou středu nabízí toto italské bistro takzvané happy hours. Takže za pouhých 170 Kč můžete neomezeně ochutnávat italské dobroty ze slaného bufetu. A ještě navrch dostanete zdarma drink. Vybírat můžete z alkoholických nebo nealkoholických koktejlů, vína nebo prosecca. Tak vezměte pár přátel a udělejte si hezký pod/večer. Jo a bistro je na Václaváku, kousek od koně! Značka ideál.

Kdy: 17:30 

Kde: Da Tarquinio

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose