up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na středu: Poznejte chutě a taje čokolády

20.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Nebo zajděte na prezentaci švýcarských gastro univerzit.

Už ta zima začíná být úmorná, což? Sice nám teď alespoň občas vysvitne slunce, ale trocha tepla by se už docela hodila. Nejen proto jsme vybrali lehce rozkvetlou sukni v dnešním outfitu, ale hlavně jsme našli akci, kde se dozvíte všechno zajímavé o historii čokolády. Třeba i to, proč byla ve starých dobách cennější než zlato. A myslíme, že není nic lepšího na zahřátí než kvalitní čokoláda. Ať už v tekuté nebo pevné formě. Hezký den!

PRAHA POČASÍ DNES

Slevy na Estée Lauder

V zimě je nutné se starat o pleť ještě s větší péčí než jindy. Proto je vhodné mít i kvalitní produkty. Notino nabízí oblíbené produkty od Estée Lauder se slevou. Tak šup na e-shop a můžete nakupovat jedna radost.

Prezentace švýcarských vysokých škol pohostinství

Chcete získat vzdělání, které vám umožní pracovat ve velkých firmách po celém světě nebo otevřít vlastní podnik? Dozvíte se více o perspektivách v oblasti mezinárodního managementu na prezentaci švýcarských vysokých škol pohostinství Glion a Les Roches.

Švýcarské vysoké školy nabízejí velké množství studijních programů, od přípravných kurzů, přes bakalářské a magisterské programy, až po programy pro odborníky průmyslu, kteří se chtějí dostat na řídící pozice, nebo plánují založit vlastní podnik.

Nutná registrace na goo.gl/QNcrn6

Kdy: 18:00

Kde: Four Seasons Hotel Prague

 

Kouzlo čokolády

Čokoláda? Sladké pokušení tolika z nás. Ale odkud se vlastně vzalo? Co čokoláda vlastně je, odkud pochází, proč si jí staré kultury vážily stejně jako zlata a co všechno se skrývá v té sladké pochoutce? Přijďte objevit tajemství čokolády. Na semináři se na vás těší coffeemasteři ze Starbucks Thámova.

Kdy: 18:00 

Kde: Starbucks Česká republika 

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose