up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na pondělí: Slevy v Intimissimi

12.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Po práci si můžete vyzkoušet lekci dancehallu - tance v jamajském rytmu.

Máme tu další únorový týden. Tentokrát dokonce ten valentýnský. Je vcelku jedno, jestli tenhle svátek slavíte nebo ne, každopádně se díky němu v obchodech objevily různé slevové akce a byla by škoda jich nevyužít. Na dnešek pro vás máme slevy na spodní prádlo - Intimissimi. Krásné prádlo se vždycky hodí, ať jste singl nebo vdaná. No a pak tu máme ještě jeden pop-up. Pořádá ho firma Aurosa, která vyrábí "dámské" pivo. Takže dámy, jestli jste tohle pivo ještě neochutnaly, zastavte se na Novém Smíchově.

PRAHA POČASÍ DNES

Slevy v Intimissimi

Koupit si nové spodní prádlo je zkrátka vždycky dobrý nápad. Je jedno, jestli jste vdaná, singl nebo čerstvě zamilovaná, prádlo byste měla kupovat primárně kvuli sobě. A slevy až 70%? Tomu se jen těžko odolává! 

 

Dancehall s Beast Girl

Po měsíční návštěvě Jamajky opět začínají kurzy dancehallu s Anetou Antošovou. A to každé pondělí od 20 hod v BDS Academy Prague. Jamajské rytmy a tanec samotný vás zahřejí tak, že na tuhle vlezlou zimu úplně zapomenete.

Dancehall vznikl na Jamaice z původní reggae hudby, která dostala využíváním tvrdších beatů, elektronických zvuků a rychlejšího rytmu novou podobu. Je výrazově bližší spíše afro-hudbě a Hip Hopu než původnímu reggae, z něhož vzešel a ve svém projevu je i tanečnější.

Tanečně dancehall obsahuje mnoho podob, od unisex party tancování, přes sexy ženské vlnění a afro-shake, "gangsta" (spíše mužské) taneční kroky, až po párové tancování, připomínající někdy až milostný akt. Sexualita dancehallu je neskrývaná, stejně jako je tomu v celé jamajské kultuře.

REZERVACE KURZU ZDE: http://www.stagepraha.cz/kurzy/prehled-kurzu/750-dancehall-pondeli/

Kdy: 20:00

Kde: BDS Academy taneční škola

 

Aurosa pop-up shop | Happy Valentine’s!

Na pouhé tři dny bude otevřen speciální pop-up shop, ve kterém se máte na co těšit. Ať už jste zamilovaní, single, v komplikovaném vztahu nebo jste se zrovna rozešli, lásku přece můžete sdílet tak jako tak. Zastavte se v jedinečném pop-up shopu a pořiďte tomu, koho máte rádi, unikátní chuťový zážitek s puncem nadčasového designu.

Těšit se můžete nejen na pivo Aurosa, ale i na speciální nabídku a zboží, které najdete jen v pop-upu.

Kdy: 09:00

Kde:  Obchodní centrum Nový Smíchov

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose