up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na úterý: Jarní fashion cocktail

26.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Pojďme jaro přivolat alespoň do šatníku.

Pojďme jaro přivolat alespoň pomyslně s novou kolekcí značky Rozbora. Když se stavíte na Chodově v CLAF, budete moct nasát jaro alespoň pomyslně. ...když už je venku mínus patnáct! A nebo jděte na třetí přednášku o surfingu - tentokrát o vlnách, počasí atd. Ať víte, kdy chytiti tu správnou vlnu!

PRAHA POČASÍ DNES

Basmatee  - finální slevy

O pánském obchodě Basmatee jsme vám už psali. No a tyhle finální slevy si nemůžeme nechat pro sebe. Jen teda platí pouze v kamenném obchodě, který najdete ve Školské. Návštěvu doporučujeme, obchod je super a obsluha ještě lepší!

Rozbora - spring fashion cocktail

Jaro je symbolem nového začátku, nové energie a síly. Vykročte do něj se sebevědomím a stylem a oslavte jeho příchod jarním koktejlem plným barev, vtipných potisků a přitažlivých materiálů! 

Ženská a nezávislá, svůdná a elegantní, nadčasová a udržitelná - taková je móda ROZBORA COUTURE a taková budete v jeho modelech i Vy.  Přijďte se o tom přesvědčit a buďte při uvedení nejnovější jarní kolekce spolu s ROZBORA COUTURE! 

Kolekce potěší vaše smysly jemnými blůzami z hedvábí, stylovými kostýmy, kabátky, mikinami či trenčkoty. To vše doplněné o veselé barvy a hravé vzory, kterým jen těžko odoláte! 

Kdy: 13:00 - 21:00

Kde: CLAF Chodov

 

Pražská serfová přednáška - Všechno o vlnách

Třetí přednáška především vysvětlí, co všechno vlny ovlivňuje. Začne se u tvorby globálního počasí, přes tlakovou níži skončíte u toho, jak tvar pobřeží, dna a lokání podmínky v čele s větrem ovlivňují výslednou vlnu. Porozumění celému procesu je důležité, abyste se vyznali v předpovědích a dokázali se správně rozhodnout, kdy a kam vyrazit na surf. Tahle přednáška vám dá všechny potřebné informace.
 

Kdy: 19:00 

Kde: Freeride.cz Cafe Bar

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose