up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na pátek: Trekování po Peru

23.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Nebo tanec ve vile.

Co dělat v pátek po práci? Nevíte? My ano. Můžete zajít na Kampu do Werichovy vily na tanec, do knihovny na přednášku o Peru nebo do Icône na nákupy. Co si vyberete je jen na vás!

PRAHA POČASÍ DNES

Slevy na boty v Icône

Slevy na boty? Prokletí všech žen. V Icône, které najdete ve Vězeňské, ted můžete nakupovat jedna radost. Kožené, semišové, pohodlné a tak vůbec. Nyní se slevou 50%.

Swing na Kampě HEJ - RUP!

Slavnostní večer pod střechou Werichovy vily, to je Swing na Kampě HEJ - RUP!

Okouzlující pražská Kampa a slavná Werichova vila ožívají a swingují v nádherném stylu. Tentokrát to v programu tanečního večírku roztočí originální hot jazz band, prvotřídní swingaři Prague Rhythm Kings, žádané taneční studio Zig Zag Tap & Swing nebo další swingující kapela, skvělé manouche jazzové trio Los Carlos. 

V programu slavnosti určitě nebude chybět ani šarmantní kabaretní hvězda Yazz, vesele swingující DJ Mackie Messer s parádně jamujícím saxofonistou Hadashem nebo tradiční welcome drink pro první vzácné hosty zdarma a nejedno milé překvapení na místě. 

Lístky jsou k dostání zde, tak neváhejte, protože vstupneky na místě bývají o něco dražší. 

Slavnostní večer je věnován legendární filmové komedii Voskovce a Wericha, s hudbou Jaroslava Ježka, filmu HEJ - RUP! ( Režie: Martin Frič )

Kdy: 18:00

Kde: Werichova vila

 

Nejlepší treky v Peru

Huayhuash trek patří mezi deset nejkrásnějších treků na světě. Kombinace nádherných ostrých štítů s lagunami neuvěřitelných barev dělá tento trek nezapomenutelným. A přesto sem prakticky nikdo nejezdí. Machu Picchu je nejznámější památkou Jižní Ameriky a je snem mnohých cestovatelů. A přestože je toto místo opravdu magické a opředené mnohým tajemstvím, může spoustu návštěvníků zklamat. Dobrodružné povídání o trekování neznámým Peru a jeho kontrastech aneb Nikdy nevěř místním!

Přednášku povede Martin Ubl.

Kdy: 19:00 

Kde: SMěstská knihovna

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose