up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na pátek: Narozeniny ve Zmrzlináři a zahájení ZOH

09.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Zmrzlina v únoru? No jasně, ve Zmrlináři se zahřejete a ještě ke všemu na vás čeká prima program.

Krásný pátek! Dneškem nám začíná olympiáda. Takže se na sociálních sítích místo nepřeberného množství politologů objeví nepřeberné množství hokejových trénérů, odborníků na biatlon atp. No, aspoň bude změna. A hlavně! V tento sportovní svátek si přijdou na své i módní nadšenci. Při zahájení můžete pomlouvat nebo chválit co má která výprava na sobě, při závodech se vyřádíte u kombinéz. Mimochodem... Víte, že jamajské bobistky mají kombinézy navrženy v ČR? Navrhla je designerka ze Zlína - Zuzana Bahulová.

PRAHA POČASÍ DNES

Slevy v Basmatee (Wear Art)

Dnes tu máme něco pro pány. Kluci s Basmatee se rozhodli pročistit obchod, takže oblíbené značky můžete nakupovat s výraznou slevou. Mají i e-shop, ale doporučujeme se za nimi ve Školské stavit osobně. V obchodě mají větší výběr!

 

ZOH 2018 ***Live Stream***

Ve dnech 9.-25. února pro vás v Café Baribal zajistí přímé přenosy sportovních událostí ze zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu. Vysílat se bude denně na velkém plátně v přední části baru a dvou monitorech v zadní místnosti. Sledujte FB událost pro průběžně aktualizovaný program!

A pokud máte dnes přes poledne čas a do Baribalu to máte blízko (najdete ho na Výtoni), zajděte mrknout na zahájení, které začíná ve 12:00 SEČ. Kvůli mrazům prý bude trvat jen dvě hodiny, tak třeba kousek uvidíte. Nebo se podívejte v práci online, ale nechceme vás nabádat ke špatnostem. :)

Kdy: celou dobu trvání ZOH

Kde: Café Baribal

 

Zmrzlinář slaví 2. narozeniny

Zmrzlina je pro Darka Hrivňáka a jeho rodinu celoživotní vášeň, která je od roku 2008 také povoláním. Poté, co byla zavřena jejich jediná oblíbená italská zmrzlinárna, rozhodli se, že začnou vyrábět zmrzlinu vlastní. Koncept je jednoduchý – základem jsou kvalitní suroviny, které jsou poctivé, voní a hlavně jsou bez chemie. Během několika let si jejich rodinná zmrzlinárna 2AD sídlící ve středočeských Tuchlovicích získala uznání a do jejich pobočky se sjíždí lidé ze vzdálených koutů republiky a jsou ochotni stát i desítky metrů dlouhé fronty. 

Na co se můžete těšit?
~ Zmrzlinové alko i nealko drinky!
~ Hudební vystoupení (Pablo;s rap, TMT, F. Stropnická )
~ Taneční show ViViD Dance Company
~ Přehlídka •Loveless•

Kdy: 19:00

Kde:  Zmrzlinář

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose