up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na pátek: Late Night shopping v Haenke

02.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

A večer si zajděte do nového podniku s pivními speciály.

Při pátku to chce už jen něco nenáročného. Hodně nás baví late night shopping v Haenke, což je obchod s pokojovými květinami. Takže proč si při pátku neudělat radost nějakou krásnou novou rostlinou? A objevili jsme pro vás další podnik, který se právě dnes otevírá. Navíc se bude specializovat na všechny možné druhy piv. Takže pokud vás už běžná pivka nudí, tady si určitě přijdete na své.

PRAHA POČASÍ DNES

 

Slevy v TIQE BY PETRA 

Petra Balvínová je skvělá návrhářka. O tom není pochyb. Proto není třeba moc dlouho přemýšlet, jestli využít těchto úžasných slev. Její butik najdete v Benediktské. A jestli pořídíte nějaký kousek, neváhejte se nám s ním pochlubit!

 

Grand opening Unce upon a beer

Královské Vinohrady se stanou domovem nového podniku zaměřeného na kvalitní pivo a zajímavé destiláty. Přijďte také oslavit a zapít jeho čerstvé začátky.

Pivo již léta není pouze ležák! Existuje spoustu dalších pivních stylů. Znáte rozdíl mezi IPA a APA? Víte, co je to stout a jak se pije? Osmikohoutovou pípou, samospádovými soudky, lednicí zahraničních specialit, pravidelnými degustacemi a samozřejmě kvalifikovanou obsluhou vám zde rádi představí tajuplný svět piva. 

Poznejte kvalitní a neobvyklé destiláty. Rozmanité pálenky, rumy, giny nebo whiskey, o kterých jste ještě neslyšeli, ale které si velmi snadno oblíbíte. Nabídku pečlivě vybere tým podniku Once upon a beer, tak abyste si zde mohli vyzkoušet různé nuance jednotlivých stylů a díky tomu objevit to pravé právě pro vás. 

Kdy: od 16:00

Kde: Once upon a beer

 

Haenke Lates #2

Navštivte další ze série pravidelných late-night shopping večerů v Haenke Botanical Lab, tentokrát se bude jednat o předvalentýnský speciál. Akce bude probíhat od 18h do 21h a těšit se můžete na 15% slevu na všechny rostliny.

Vyberte si vaši společnou valentýnskou rostlinu, o kterou se budete moct společně starat a sledovat, jak roste. Nebo pořiďte vaší milé místo řezané květiny pokojovku.

Pokud milujete pokojovky a vše zelené, nenechte si tuto akci ujít.

Kdy: 18:00

Kde: Hænke

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie:  Unsplash

 

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose