up_icon

Události

facebook twitter mail

Plány na čtvrtek: Vernisáž Lucie Koldové v Kvalitáři

28.02.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

A nezapomeňte na vejce Benedikt v KCHL.

Dlouho jsme tu neměli žádný design. Dneska je v Kvalitáři vernisáž přední české designerky Lucie Koldové, která se zabývá převážně svítidly. A věřte, že jsou to opravdu krásné kousky a rozhodně potěší vaše oko. No a samozřejmě nemůžeme zapomenout na znovuotevření Kavárny co hledá jméno. Dneska možná bude nával, ale i na stojáka je to tam fajn. Pohodový den.

PRAHA POČASÍ DNES

Slevy na boty Bohempia

Eco Fashion Labels mají neskutečnou slevu 50% na plátěnky Bohempia. Ty jsou vyrobené z konopí a navíc v České republice. Můžete si je koupit do práce na přezutí z kozaček nebo si udělat radost na jaro.  

Otevíráme KCHJ

Je to tady! Na tenhle moment jsme všichni čekali moc dlouho, ale dočkali jsme se a naše oblíbená smíchovská Kavárna co hledá jméno bude znovu otevřena.

Vše se podařilo, smlouva s městem byla uzavřena a celý tým KCHJ se na vás už nemůže dočkat. Chyběly vám zdejší vejce Benedikt? Tak přesně na ně můžete zajít 1. 3. od 8h a začít tak váš den na výbornou. 

Kdy: 08:00

Kde: Kavárna co hledá jméno

 

Lucie Koldová: Light Levels

Součástí vernisáže bude křest katalogu 5KV – 5 let umění a designu v Kvalitáři. Galerie Kvalitář zahajuje sezónu designových výstav primárně zaměřených na české sklo. Celou sérii odstartuje instalace přední české designérka Lucie Koldová. Expozice s názvem „Light Levels“ navazuje na koncept simulovaného domu, který Lucie Koldová navrhla pro projekt Das Haus na mezinárodním veletrhu designu IMM – Cologne. Na výstavě uvidíte zcela nové kolekce svítidel a nábytku. 

Kdy: 19:00 

Kde: KVALITAR

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash

 

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose