up_icon

Jídlo

facebook twitter mail

Znáte nejlepší foodblogery roku? My už ano!

30.09.2019 / AUTOR: Redakce

Načerpejte inspiraci od nejžhavějších hvězd kulinářských blogů

Čtete rádi foodblogy a sledujete své oblíbence na Instagramu? Pokud ano, jistě vás potěší inspirace a třeba tipy na nějaké, které ještě neznáte. I to přináší soutěž o food blog roku, která už zná své vítěze.

Food blog roku ocenil ty nejlepší, kteří přispěli ke zkvalitnění postů, zasmání se u stories a neuvěřitelné kreativitě v domácím vaření prostřednictvím svých blogů a sociálních sítích. Právě blogeři a influenceři jsou ti, kteří patří k moderní době. Ovlivňují skupiny lidí, jsou inspirací všedních dnů.

2. ročník soutěže proběhl pod záštitou gastroblázna Lukáše Hejlíka v pražském klubu Swim v duchu opět módních devadesátek. Účast blogerů, influencerů, novinářů a kuchařů zapříčinil, že se na jednom místě setkali lidé, kteří gastronomii milují a to v různých formách. Právě tento večer se ocenili ti nejlepší.

Celkem se soutěže účastnilo 542 blogerů. Vyhlášeno bylo hned několik kategorií. Výběru se účastnil hlas lidu a poté už hodnotila odborná porota. Vždy v dané kategorii měl hlavním slovo patronový porotce. Porotu tvořili Kristýna Mazánková, Adéla Hálková, Darina Křivánková, Klára Michalová, Zdeňka Skokanová Němcová, Lukáš Hejlík a Markéta Pavleje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FOOD BLOG ROKU (@foodblogroku) on

 

A jak tedy celá soutěž dopadla?
Kategorie FOOD BLOG ROKU – 3. Místo @mamachef.cz, 2. Místo @Zásadnězdravě, 1. Místo P&G Foodies
Kategorie OBJEV@TasteofRed
Kategorie PŘÍNOS@KarolínaFour
Kategorie PEČENÍ A DEZERTY @UTytyny
Kategorie FRESH@Cukrfree
Kategorie INSTA FOOD@Zásadnězdravě
Kategorie INSPIRACE Z CEST@TasteofPrague
Kategorie KUCHYŇ SLÁVY – Markéta Pavleye – @Kitchenette

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FOOD BLOG ROKU (@foodblogroku) on

Mezi zajímavé foodblogery ovšem nepatří jen vítězové, ale také porotci. Podívejte se proto na @adeladoselkaramel, @kitchenettehome, @sklarouvkuchyni, @panikris1, @zenaazivot, @darinakrivankova a @lukashejlik a načerpejte novou inspiraci!

 

Fotografie: City-dog.cz, Food blog roku

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose