up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít v tomto týdnu 8.–12. 7.

04.07.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Šary Vary, indická masáž hlavy či workout na Jižňáku!

Všichni milovníci filmů, kteří se letos nedostali do Varů mají opět možnost zkouknout pár filmových kousků i v Praze. A abyste si některá náročnější témata, která ve filmech uvidíte, odlehčili, tak vyzkoušejte třeba indickou masáž hlavy, která působí na fyzické i psychické úrovni a pomáhá lépe se soustředit, odbourávat stres a také dobře funguje proti nespavosti. A ve čtvrtek si určitě nenechte ujít workoutový trénink. Cvičí se jen s vahou vlastního těla, takže si posílíte komplexně celé tělo, vyrýsujete si postavu, zhubnete a zesílíte. Super je, že se posiluje venku, což je v létě rozhodně lepší než posilovna. Mějte krásný prázdninový týden!

Šary Vary 2019 Praha

Kdy: 8.–14. 7. 2019

Kde: Praha

Vstup: 135–145 Kč

Ihned po skončení 54. Mezinárodního festivalu Karlovy Vary budete moci zažít festivalovou atmosféru i v pražských kinech Aero a Světozor. Těšit se můžete na snímky z Hlavní soutěže nebo oblíbených sekcí Horizonty a Jiný pohled. Pestrou nabídku osvěží i tituly ze sekce Půlnoční filmy nebo filmy, které se ve Varech těší Zvláštnímu uvedení.

Nabídku filmů a vstupenky najdete zde: http://bit.ly/SaryVary_Praha

Více informací: zde

Indická masáž hlavy

Kdy: 9. 7. 2019

Kde:  Nesedím, sousedím

Vstup: 350 Kč

Skvělá masáž bez použití oleje, s výbornými antistresovými účinky. Dokonale uvolní napětí v oblasti krku, ramen, šíje, prokrví pokožku, odstraní bolesti hlavy a napětí v oblasti očí a spánků. Má též blahodárné účinky na psychiku. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, při pravidelných masážích pomáhá zbavovat úzkosti. Ošetření trvá 45 min. včetně krátké úvodní konzultace.

Více informací: zde

Žižkovské vlny Evy Jiřičné

Kdy: 10. 7. 2019

Kde: DOX

Vstup: 0–180 Kč

V mezinárodní architektonické soutěži, jejímž zadáním bylo navrhnout nové centrum pražského Žižkova jako dynamicky se rozvíjející části města, zvítězil návrh nejznámější české architektky Evy Jiřičné a jejího pražského ateliéru AI DESIGN.

Soutěžní projekt představí Eva Jiřičná osobně 10. července v Centru současného umění DOX.

Více informací: zde

Workout na Jižňáku - venkovní tréninky

Kdy: 11. 7. 2019

Kde: SB Centrum Chodov Praha

Vstup: 150 Kč

Dorazte na první letošní Workout na Jižňáku. Jedná se o venkovní tréninky, které se budou konat na louce u posilovny SB Centrum Chodov.

Tréninky povede Martin Toman, certifikovaný osobní trenér. Tréninky budou jak silové, tak kondiční. Sraz bude na parkovišti před SB Centrum, poté se všichni přesunete společně na louku, kde bude trénink probíhat.

Cena je 150 Kč/os. Vezměte si sebou ručník a hlavně PITÍ!! Tak dorazte, tréninky jsou určené pro všechny. Každý jede na co má, hlavní je si to užít!

Více informací: zde

Buty

Kdy: 12. 7. 2019

Kde:  cross][club

Vstup: 150–250 Kč

Kapela BUTY od 18:30 před klubem Cross vystřelí svůj několika hodinový koncert. Takže dorazte včas! František Dobrota a lidé s jednou dlouhou rukou mají slevu na vstup.

Afterparty: DNB FIRE STAGE - Trei (NZ / Viper rec.) - Volume Plus (Drumbassterds) - KanJacca (Bassistaz) - Mersi - Morphose - Furious Freaks (Bnc Express) - Deltaphoenix b2b Gloom (Bassound) - Bicman & Vitto (Monkey Boom)

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose