up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít v tomto týdnu 3. - 7. 9.

02.09.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Zpátky do školy stylově.

Cvičení a studium v jednom. Myslíte si, že je to nesmysl? Není. A zkusit to můžete hned v pondělí na Chodovské tvrzi. Bude tam probíhat outdoorový trénink vedený dvojjazyčně. Takže nejen posílíte svaly, ale zároveň i mozek! Super nápad, co říkáte?

FitYou Training

Kdy: 3. 9. 2018

Kde:  Chodovská tvrz

Vstup: 199 Kč

Přijďte si pořádně zatrénovat a k tomu přirozenou formou procvičit svou angličtinu!

FitYou tréninky jsou vhodné pro všechny - muže, ženy, dokonce i děti ... přijďte klidně jako celá rodina! Nezáleží na věku ani kondici, důležitá je vaše chuť se sebou něco udělat a dát si pořádně do těla - a k tomu si užít spoustu zábavy!

Čeká vás outdoorový trénink vedený dvojjazyčně (angličtina/čeština) - vedený rodilým mluvčím a českou fitness trenérkou.

Trénink zahrnuje prvky atletiky, crossfitu, funkčního tréninku, zábavné (a především vtipné) sportovní hry, posilování a také tzv. mobility workout.

To vše v partě dalších sportovních lidí a nadšenců!

Více informací: zde 

Degustace prémiových portugalských vín s Honzou Čeňkem

Kdy: 4. 9. 2018

Kde: Oliveira - Wine Tapas Market

Vstup: 699Kč

Portugalské víno je urozené, bohaté, různorodé a proces jeho "zrodu" vlastně tak nějak magický.

Přenést kapku kouzel dokonalé přírody se pokusili pořadatelé v rámci degustace prémiových vín. Rozmazlete svoje smysly ochutnávkou štědrosti plodů z regionů Vinho verde, Douro, Dão, Alentejo a Lisboa.

Prémiová vína se budou podávat s prémiovými tapas! 

Více informací: zde

Studená válka

Kdy: 5. 9. 2018

Kde:  MeetFactory

Vstup: zdarma

V období budování stalinského Polska, ale také moderní západní Evropy se odehrává příběh velké osudové lásky zpěvačky Zuly a skladatele Wiktora. Nedokážou žít spolu, ale zároveň se fatálně přitahují a nevydrží být bez sebe. V kulisách Varšavy, Berlína a Paříže zní jazzová a folklorní hudba a Zula s Wiktorem rozehrávají nádhernou, ale hořkou baladu, svoji vlastní studenou válku. Kunderovsky laděným milostným eposem navazuje Pawel Pawlikowski na úspěch oscarové Idy.

Více informací: zde

Lush Workshop s Adele a Katuš

Kdy: 6. 9. 2018

Kde:  Palladium

Vstup: zdarma

6. 9. 2018 od 14:00 do 18:00 zavítejte do Lushe v rámci akce Zažij Cool back to school v @Palladium, kde bude kromě bohatého programu probíhat i Lush Workshop, na kterém si s Adele Brandi a Katuš Tomíčkovou můžete vyrobit vlastní koupelovou bombu Big Blue a koupelovou pěnu Creamy Candy.

V mezičase si popovídáte o zero waste a názorně vám tu předvedou zdejší bezobalové produkty.

Více informací: zde 

Workshop rétoriky ve Švandově divadle

Kdy: 7. 9. 2018

Kde: Švandovo divadlo

Vstup: 820 Kč

Naučíte se lépe pracovat se svým hlasem a učiníte tak svůj hlasový a řečový projev vědomější, rozmanitější a posluchačsky poutavý a zajímavější…

Workshop bude zaměřen především na první stupeň veřejného projevu – hlas a práci s hlasem. Od vědomého zacházení s hlasem, pochopení, kde máme v těle rezonance a jak se tvoří hlas, se zaměříme se na výslovnost a ukážeme si hlasová a dechová cvičení, jakými můžete zlepšovat své předpoklady pro dobrý veřejný projev. Podstatnou součástí jakéhokoli řečového/hlasového projevu je schopnost slyšet se. Na základě zpětné vazby si ověříme, zda to, co říkáme, je skutečně to, co myslíme, že komunikujeme.

Vede Michela Raisová.

Více informací: zde 

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose