up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít v tomto týdnu 1.–5. 7.

28.06.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Léto v Salsa-Dance, Biohacking nebo Prague Harley Days 2019!

První prázdninový týden můžete protančit za zvuků salsy, a pokud ve vás probudí skutečnou vášeň a smyslnost, tak se přes léto neváhejte zdokonalit v tomto nejpopulárnějším latinskoamerickém tanci!
A třeba vás to inspiruje k tomu, abyste se přes léto odhodlali učinit životní změny, které již dlouho odkládáte. K tomu Vám může pomoci i středeční Biohacking s Terezou Hanusovou, kde se dozvíte, jak minimalizovat stres a maximalizovat svou výkonnost a pocit spokojenosti. A to vše zcela přirozenou cestou – s využitím nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti kvantové fyziky, neurobiologie, vědy o mozku a celostní medicíny. V pátek si ale určitě nenechte ujít oslavy k 115. výročí kultovní americké značky Harley Davidson a zažijte atmosféru největšího motocyklového srazu letošního roku v Praze.
Mějte pohodový týden!

Léto v Salsa-Dance

Kdy: 1. 7. 2019

Kde: Salsa-Dance

Vstup: 1 500 Kč

Taneční škola Salsa-Dance nabízí kurzy párové salsy, ze kterých si vybere opravdu každý. Pravidelné taneční kurzy pro ty, kteří si chtějí dát na čas, a pravidelnost výuky jim vyhovuje. Víkendové workshopy osloví zájemce, kteří jsou v týdnu pracovně více vytíženi, nebo ocení větší koncentrovanost výuky. Individuální lekce ocení převážně ti, kteří se chtějí učit co nejrychleji, pod přímým dohledem tanečního lektora.

Jsou pro vás připraveny lekce Salsy pro úplné začátečníky i pokročilé tanečníky, dále lekce Bachaty a také speciální lekce pro ženy – Salsa & Bachata Ladies styling.

Pohodovou formou se naučíte nejen základy těchto populárních tanců, ale i složitější párové variace a otočky, tak ať si můžete opravdu užít tanec v klubu.

Rozvrh lekcí a ceny najdete v tabulce v události, nebo na webových stránkách zde: https://www.salsa-dance.cz/workshopy

Více informací: zde

Beers & Tacos

Kdy: 2. 7. 2019

Kde:  Beers & Cheers

Vstup: zdarma

Úterý a Tacos není jen tak libovolná kombinace. Jedná se o tradiční záležitost, která má v Améru velký ohlas. Tak přijďte vyzkoušet toto trávení večerních kratochvílí. Půjde o speciální nabídku Tacos, drinky a jedinečnou atmosféru. Kapacita míst je omezená, a tak je třeba si své místo pod sluncem rezervovat. To můžete udělat prostřednictvím FB.

Více informací: zde

Biohacking

Kdy: 3. 7. 2019

Kde: Limpid Works

Vstup: 800 Kč

Vezměte svůj život aktivně do svých rukou a stvořte absolutně nejlepší verzi sebe sama. Upgradujte svůj mozek, tělo a nervový systém. Resetujte své vnitřní nastavení, ovládněte své myšlení a začněte svým buňkám vysílat zcela nové signály. Změňte svou biologii, energii a identitu. Nastavte si nový, vyšší standard.

Dozvíte se, jak minimalizovat stres a maximalizovat svou výkonnost a pocit spokojenosti. To vše zcela přirozenou cestou – s využitím nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti kvantové fyziky, neurobiologie, vědy o mozku a celostní medicíny.

Přijďte komplexně zoptimalizovat a upgradovat svůj životní styl pro potřeby úspěšného a trvale udržitelného způsobu života ve 21. století.

Více informací: zde

Mizející Karlín

Kdy: 4. 7. 2019

Kde: Na Florenci – výstup z metra B

Vstup: 150 Kč

Mizející industriál, divoká současná architektura, ale také povedené konverze a snaha zachovat genius loci. Procházka představí mimo jiné dvě největší stavby historického Karlína: kasárna a Invalidovnu.

Důležité informace: Sraz: Florenc – výstup z metra B (do ulice Sokolovská) Děti do patnácti let zdarma, kočárky vítány. Výtěžek bude použit na opravu beuronské kaple pod Barrandovem. V případě nízkého zájmu si organizátoři vyhrazují právo vycházku nejpozději 48 hod. před jejím konáním zrušit.

Více informací: zde

Prague Harley Days 2019

Kdy: 5.-6. 7. 2019

Kde: Výstaviště Holešovice

Vstup: 600 Kč

První červencový pátek a sobota budou ve znamení oslav. V Praze se uskuteční připomínka 115. výročí kultovní značky Harley Davidson, která minulý rok proměnila Prahu na čtyři dny v motocyklovou Mekku. Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce stroje. Oslavte svobodu na dvou kolech a zažijte atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Prague Harley Days 2019 letos opět proběhnou na Výstavišti Holešovice (5.–6. 7.), kde budete mít také možnost pochutnat si na vybraných specialitách v rámci Hard Rock Cafe zóny.

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose