up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 4.–5. 5.

03.05.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Kurz vietnamské kuchyně nebo sportovní den pro všechny.

Tenhle víkend bude plný protikladů. Máte chuť si zasportovat a vyzkoušet si nějakou nevšední sportovní aktivitu? Pak v sobotu dorazte na Sportovní den pro všechny ve Žlutých lázních, kde budete mít možnost otestovat třeba efoil, crossnet, mölkky nebo slackline, a to přímo s trenérem! V neděli si za odměnu můžete zajít na kurz vietnamské kuchyně, kde nebude chybět ani příprava tradiční vietnamské kávy. Mějte pohodový víkend!

3D: Drink, Draw, Discuss

Kdy: 4. 5. 2019

Kde: Werichova vila

Vstup: 990 Kč

V sobotu 4. května se ve Werichově vile na pražské Kampě sejdou profesionálové ze světa VFX a herní branže na celodenní sérii masterclassů od zahraničních speakerů, kteří se podíleli na tvorbě takových filmů jako Avengers Infinity War IMowgli nebo Love Death and Robots, ale i her jako Kingdom Come: DeliveranceDeus Ex a Civilization VI. Akce 3D: Drink, Draw, Discuss bude zážitek nejen pro umělce a animátory, ale i pro studenty příbuzných oborů a produkční profíky. Nebude chybět pivo, večerní raut a networking after-party.

Více informací: zde

Sportovní den pro všechny

Kdy: 4. 5. 2019

Kde:  Žluté lázně

Vstup:  50 Kč

Během dvou dnů, 4. května a 9. června 2019, pro vás budou otevřena všechna sportoviště a půjčovny, které jsou v areálu Žlutých lázní k dispozici. Po registraci u pokladny dostanete mapku se zakreslenými stanovišti a pak už je jen na vás, které lákadlo vyzkoušíte jako první. Nemusíte nikam spěchat, máte na to celý den. U každého sportoviště nebo aktivity bude navíc k dispozici proškolený personál, který vám dá základní instruktáž, vysvětlí pravidla i poradí drobné vychytávky a triky. Za dobrý výkon dostanou děti drobné odměny a diplom a ti větší se můžou sami odměnit v některé z našich restauračních zařízení podle vlastního uvážení.

Otevřená sportoviště a aktivity: beach volejbal, cornhole, stolní tenis, slackline, badminton, dračí lodě, jízda na koloběžce, KanJam, škola longboardu, šlapadla, paddleboard, streetball, efoil, crossnet, mölkky, jóga pro děti i dospělé, veslovací trenažér, crossfitové hřiště s trenérem.

Více informací: zde

 

Kurz vaření vietnamské kuchyně

Kdy: 5. 5. 2019

Kde: Město moře

Vstup:  2200 Kč

Milujete asijskou kuchyní? Naučte se připravovat si doma tu nejzdravější, vietnamskou. Právě se otevírá další kurz s odbornicí na vietnamskou kuchyni Marcelou Vuong, která se mimo Sapa food tour věnuje voňavým hodinám vaření receptů ze své rodné země.

Marcela vás strhne svým pozitivním přístupem a neustálým úsměvem. Přitom vás naučí uvařit 3chodové menu, ukáže, jak nejlépe zpracovat exotické ovoce a nebude chybět ani příprava tradiční vietnamské kávy.

Více informací: zde 

Young Film Fest 2019 12 – 14 let

Kdy: 5. 5. 2019

Kde: DOX

Vstup: 150 Kč

Je ti 12–14 let a baví tě film? Vyber ten nejlepší a staň se součástí mezinárodního filmového dne. Young Film Fest je celoevropská akce, která se koná ve stejný den v 31 státech Evropy a potřetí v Česku. Návštěvníci zhlédnou 3 nejlepší filmy za poslední rok a rozhodnou, komu bude ještě ten večer předána cena za nejlepší film. Jedinečná příležitost dostat se do světa filmu, vyjádřit svůj názor, poznat se s novými kamarády a zažít zábavu. Program nabídne i plno diskusí a workshopů. Pro kompletní přihlášení je nutné se registrovat zde.

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose