up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 29.–30. 6.

27.06.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Mystic Sk8 Cup, Prague Rooftop Festival – Beach Party nebo FitFab Day ve Žlutých lázních!

Poslední červnový víkend už přináší prázdninovou atmosféru. Hned v sobotu si můžete užít plážovou párty na střeše Duplexu přímo v centru Prahy. Chybět tu nebudou plážové dekorace, lehátka, plážové šaty, šortky a bikini a samozřejmě ty nejlepší letní koktejly. A jelikož to vypadá, že letošní léto bude tropické, tak bez plavek a vody to rozhodně nepůjde. A abyste se v těch plavkách cítili dobře, tak co v neděli vyzkoušet FitFab ve Žlutých lázních? Dozvíte se tu, jak správně cvičit, na které partie jaký cvik platí a jaká strava je právě pro vás ideální. Zároveň můžete zkonzultovat s různými lektory vše ohledně cvičení či běhání a dokonce si dopřát po cvičení masáž. Tak se vrhněte do víru prázdnin a užijte si víkend!

Mystic Sk8 Cup 2019

Kdy: 28.–30. 6. 2019

Kde: Mystic skatepark Štvanice

Vstup: 600–800 Kč

Pražský ostrov Štvanice se stane opět dějištěm jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě. Ve dnech 28.–30. června zde proběhne jubilejní 25. ročník legendárního Mystic Sk8 Cupu, kam zavítá více jak 150 předních skateboardistů a skateboardistek z celého světa.

Více informací: zde

Prague Rooftop Festival – Beach Party

Kdy: 29. 6. 2019

Kde:  Duplex

Vstup: 150 Kč

Přijďte si užít skvělou atmosféru a úžasný výhled na Prahu! K tomu si přimyslete plážové dekorace, lehátka, plážové šaty, šortky a bikiny a samozřejmě ty nejlepší letní koktejly.

Střecha - Hudba - Drinky - Léto v plném proudu.
Sobota 29. 6. od 14:00 – Duplex, The Rooftop Venue. Kapacita je omezena na 500 hostů.

Více informací: zde

 

 

FitFab Day ve Žlutých lázních

Kdy: 30. 6. 2019

Kde: Žluté lázně

Vstup: 50 Kč

FitFab Day je sedm hodin nabitých lekcemi, povídáním, rozhovory, setkání s týmem FitFab, stánky a fotokoutkem a jídlem a pitím a hlavně dobrou náladou! Na FitFab Day si budete moci zacvičit s autorkou Andy a lektorkami Andrejkou a Kati a se dvěma speciálními hosty. Můžete se těšit na stánek Sportisimo, zdravou stravu od Zdravého stravování, fotokoutky od kluků z Pixito a nádhernou výzdobu z dílny Překvapito.

Na akci samotnou se přihlašovat nemusíte. Stačí dorazit a u vstupu zaplatit vstupné 50 Kč na pokladně Žlutých lázní.

Více informací: zde

Kinematograf 100 Praha – Magie filmové projekce

Kdy: 30. 6. 2019

Kde: Městská knihovna

Vstup: zdarma

V neděli 30. června 2019 proběhne od 19:30 v kinosále Městské knihovny v Praze unikátní setkání filmových osobností a významných organizátorů filmových projekcí v nejkrásnější éře filmu – v éře 35mm filmu. Setkání proběhne v rámci letošní přehlídky KINEMATOGRAF 100, která se koná ve 33 českých městech u příležitosti 100. výročí československého optického průmyslu a 130. výročí vynálezu kamery a projektoru na 35mm film.

V každém městě přehlídky probíhá podvečerní setkání s filmovou osobností spjatou s městem a unikátní projekcí slavného českého filmu z 35mm filmové kopie. V Praze je akce věnována tvůrčí dvojici – režiséru Tomáši Vorlovi a kameramanovi Marku Jíchovi (letos slaví šedesáté narozeniny) a jejich kamarádům, příznivcům a spolupracovníkům.

Na závěr setkání bude připravena unikátní projekce filmu Kamenný most (1998) u Werichovy vily (v případě špatného počasí pak v sále Městské knihovny).

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose