up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 27.–28. 7.

25.07.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Slavnosti Prosecca, letní výprodej pokojovek na Střeše Lucerny nebo workshop BeWooden!

Víte, že se Střeleckému ostrovu dříve říkalo Malé Benátky? Měl totiž podobu několika menších ostrůvků, mezi nimiž volně proudila voda, což místním evokovalo italské Benátky. Teď je už tedy jasné, proč se Slavnosti Prosecca budou tento víkend konat zrovna na tomto romantickém místě, jelikož Prosecco má svůj domov právě kousek od Benátek. Konkrétně severně od města Treviso. Horké léto a šumivé víno už nějak patří k sobě a chybět na této víkendové akci nebudou ani food speciality z celého světa. Tak než se poddáte všem těm podmanivým chutím, stavte se v sobotu pro nějakou cool kytku na Střechu Lucerny, kde bude probíhat výprodej pokojových rostlin z Haenke, nebo si přijďte vyrobit svou vlastní dřevěnou brož do BeWooden Manifesto! Krásný víkend!

BIG • SUMMER • PLANT • SALE

Kdy: 27. 7. 2019

Kde: Střecha Lucerny

Vstup: zdarma

Tradiční letní výprodej pokojových rostlin z Haenke se tentokrát stěhuje přímo na Střechu Lucerny! Přijďte si doplnit svou domácí sbírku, oživit kancl nebo si prostě jenom udělat radost – a nasát atmosféru Prahy z jedné z nejkrásnějších střech.

Velký letní zelený výprodej se koná v sobotu 27. a v neděli 28. července, vždy od 15 do 19 hodin. Čekají na vás pokojovky „jako od babičky”, ale i hvězdy Instagramu a vzácnější exempláře. To vše se slevou 30–50 % z běžné ceny.

Více informací: zde

Sex pro pokročilé

Kdy: 27. 7. 2019

Kde: Letní scéna Vyšehrad

Vstup: 799 Kč

Jak získat návod na oživení dlouholetého manželství? Je řešením vzrušující víkend v hotelu a příručka „Sex pro pokročilé“?

Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale 25 let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci? Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc…

Hrají: Jana Krausová, Karel Roden

Více informací: zde

Slavnosti Prosecca 2019

Kdy: 27.–28. 7. 2019

Kde: Střelecký ostrov

Vstup: 150 Kč

Slavnosti Prosecca slibují pestrý výběr jídla – od seafoodu, přes sýrové speciality až po dezerty a zmrzlinu, šumivého prosecca a příjemnou hudbou v malebném prostředí Střeleckého ostrova.

Těšit se můžete na pečlivý výběr desítky druhů prosecca, šumivých vín a gastronomické speciality z celého světa, přes seafood, asijskou kuchyni, výborné hamburgery, italské šunky a sýry, dezerty a tak dále. Nenechte si tedy ujít nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Dále také zábavný fotokoutek či workshopy jako například RecyDressy (recyklace oblečení aneb jak ze starého kusu oblečení udělat opět něco co padne do vašeho šatníku, přineste si starší tričko či něco jiného) pro dospělé i děti.

Více informací: zde

Workshop: BeWooden Brooch Making

Kdy: 28. 7. 2019

Kde:  Manifesto Market

Vstup: zdarma

Přijďte si vyrobit svou vlastní dřevěnou brož do BeWooden Manifesto! Skvěle se hodí jako dáreček (který opravdu potěší), je to náramná zábava a rukodělná práce šlechtí. A nebojte se! Je to jednoduché, zvládne to každý. Svou poctivě vyrobenou brož si pak za symbolickou úplatu můžete odnést domů.

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose