up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 2. - 3. 6.

01.06.2018 / AUTOR: Veronika Foltová

Objevte krásu broušeného skla.

V pátek oslavíme den dětí. Pokud nebudete mít v sobotu kocovinu rozhodně doporučujeme udělat si výlet do Světlé nad Sázavou, kde se bude konat sympozium broušení skla. Účast přislíbili mistři brusičského řemesla ze skláren Moser, Ajeto, Preciosa, Rona a mnoha dalších. V pátek 1. června začnou přetvářet čisté křišťálové tvary do ručně broušených uměleckých děl. V druhé kategorii strojního robotického brusu se pak potkají designéři předních českých sklářských značek jako například art direktor sklárny Rückl Rony Plesl, Boris Klimek a Lenka Damková či Lukáš Jabůrek jako zástupce značky Moser. Účast přislíbil i art direktor Lasvitu Maxim Velčovský. Takže je rozhodně na co se těšit. Užijte si víkend a neupečte se nám! :) 

Sympozium broušení skla 2018

První červnový víkend proběhne ve sklárně BOMMA 4. Brusičské sympozium, které je přehlídkou řemeslného mistrovství českých i zahraničních brusičů, ale také oslavou sklářského řemesla. 

Vedle brusičské soutěže budou probíhat také zajímavé workshopy a přednášky z oboru. V Galerii Na Půdě pak začne výstava vítězných děl z předchozích ročníků. V sobotu sklárna BOMMA otevře své dveře široké veřejnosti a vy budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí sklárny světového formátu. 

Více informací: zde

KDY: 1. - 2. 6. 2018 

KDE: BOMMA

VSTUP: zdarma

Secondhand Pop-Up: BOS 9 x DJ WEE (Dance Jam Party)

Červnový a vámi již oblíbený Pop-Up Basics and other stories opět přínáší spoustu vintage, originálních, basic a uprecycled kousků v prostorách CZECH FASHION COUNCIL. 

Kromě toho se můžete v pátek 1. 6. těšit na návštěvu Djky Wee, která vám z prodejního plácku vytvoří plac taneční. Prostor dostanou všichni, kdo se rádi hýbou, především v nových outfitech by BOS! Dorazte,nakupte a zatančete si.

PS: Pokud vám nebude na místě stačit citronáda, můžete si s sebou vzít do ruky cokoliv, co vám chutná.

Více informací: zde 

KDY: 1. - 2. 6. 2018 

KDE: CZECH FASHION COUNCIL

VSTUP: zdarma

Instax fair - festival kreativity

Přijďte si užít 3 dny plné kreativních workshopů, přednášek, focení, jídla a zábavy. 

Od pátku do neděle na vás v pražské Pragovce čeká, kromě možnosti vyzkoušet si všechny instaxy a zakoupit je na místě za speciální zvýhodněné ceny, také skvělé jídlo a workshopy, které pro vás budou připraveny zdarma. 

Na workshopech se naučíte fotit jako profesionál, uděláte si vlastní scrapbookingové album, zjistíte, jak levně cestovat po světě nebo se naučíte psát jako z pohádkové knížky na kurzu letteringu. 

Bude to stát za to! 

Pátek 1. 6. od 13:00 do 20:00, sobota 2. 6. od 10:00 do 20:00 a neděle 3. 6. od 10:00 do 18:00.

Více informací: zde 

KDY: celý víkend

KDE:  Kafe Pragovka

VSTUP: 100 Kč

Food Blog Market vol. 3

Dva úspěšné ročníky této food akce už jste mohli navštívit a byla by velká škoda to letos nezopakovat. Pokud rádi sledujete nejrůznější food blogery a zajímá vás dobré jídlo, tak vám tahle událost určitě nesmí uniknout. Účelem Food Blog Marketu je, aby čtenáři měli možnost ochutnat to, co vidí celý rok jen na sociálních sítích.

Jedná se o jedinou čiště food blogerskou akci a vy tak máte možnost strávit odpoledne se svými oblíbenci a dobrým jídlem zároveň.

Vstupné bude 100 Kč - z každého prodaného vstupu půjde 20 Kč na dobrou věc. 

Více informací: zde 

KDY: 3. 6. 2018

KDE: VNITROBLOCK

VSTUP:  100 Kč

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
Přestat odpovídat
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Pravidla komentování

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose