up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 2.–3. 3.

02.03.2019 / AUTOR: Klára Stuchlá Libertová

Charitativní bazar na Fidlovačce nebo metal ve Futuru.

Cítíte se být šťastní? Doufáme, že ano, ale pokud byste tento pocit chtěli maximalizovat, tak si nenechte ujít sobotní přednášku A. Česlíka, který vás zasvětí do biohackingu. Termín je to trochu šílený, ale v podstatě jde o to, jak se stát tou nejlepší verzí sama sebe. A jestli už nic vylepšovat nepotřebujete, tak si v neděli nenechte ujít stand-up show s hvězdou Červeného trpaslíka Normanem Lovettem alias Hollym. Přejeme Vám pohodový víkend!

Biohacking – upgradujte svůj život

Kdy: 2. 3. 2019

Kde: Hotel Angelo

Vstup: 1000–2400 Kč

Tato přednáška Adama Česlíka nastíní, jak v 21. století vytvořit tu nejlepší možnou verzi sebe sama. Jak zároveň excelovat v pracovním životě, kariéře, společenských vztazích a tréninku. A hlavně jak žít svůj život naplno, minimalizovat stres okolo nás a maximalizovat pocit vlastního štěstí. Biohacking je o maximalizaci zdraví, osobní pohody (well-beingu) a výkonnosti (duševní i fyzické) prostřednictvím nejnovějších vědeckých poznatků, technologií a porozumění funkci lidského těla a výživě.

Více informací: zde

Ginfest by Barlife

Kdy: 2. 3. 2019

Kde:  Vinohradský pavilon

Vstup: 200–300 Kč

V prostoru Vinohradského Pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2) se uskuteční již čtvrtý Ginfest by Barlife, zábavně vzdělávací oslava jalovcového nápoje určená především široké veřejnosti. Návštěvníci se mohou těšit na největší výběr ginů a toniků z celého světa na jednom místě. Kromě degustací se ginoví nadšenci budou moct zúčastnit i vzdělávacích seminářů. Ginfest by Barlife organizuje Barlife, odborný časopis o nápojích vycházející od roku 2004.

Jak je u akcí organizovaných časopisem Barlife zvykem, doprovodí volnou degustaci i vzdělávací semináře, na nichž se účastníci mohou dozvědět o tomto jalovcovém nápoji více informací. Témata seminářů budou zaměřena například na historii a výrobu ginů i toniků, nové trendy a směry v ginech. Semináře povedou přední odborníci a světoví ambasadoři jednotlivých značek.

Více informací: zde

Celodenní prohlídka synagog pražského židovského ghetta

Kdy: 3. 3. 2019

Kde: Infocentrum židovského muzea

Vstup: 650 Kč

Celodenní prohlídka synagog pražského židovského ghetta. Během prohlídky proberete témata jako: židovské zvyky, tradice, svátky, svatbu, pohřby, antisemitismus a mnoho dalšího po všech synagogách (Staronová, Klausova, Pinkasova, Maiselova a Španělská), židovský hřbitov a sídlo židovského pohřebního bratrstva, asanace židovského ghetta atd.

Při zájmu přednáška o terezínském ghettu s kávou na Staroměstském náměstí. Kolem 13 hodiny si dáte pauzu na oběd (není v ceně).

Účast prosím potvrďte na: [email protected] s předmětem „3. 3.“

Max. počet účastníků: 30

Sraz: Maiselova 15 – Infocentrum židovského muzea v 10 hodin. 

Více informací: zde

Norman Lovett Live in Prague

Kdy: 3. 3.

Kde: Kino Světozor


Vstup: 425 Kč

Velvet Comedy uvádí stand-up show s hvězdou Červeného trpaslíka Normanem Lovettem alias Hollym.

Norman Lovett je britský herec a komik. Je známý rolí Hollyho ve sci-fi sitcomu Červený trpaslík během jeho první, druhé, sedmé a osmé řady (1988–1999). V roce 1989 vytvořil pro BBC2 vlastní surrealistický sitcom I, Lovett. Dále účinkoval v mnoha televizních filmech a seriálech jako např. v adaptaci Dickensovy Vánoční koledy, v snímku The History of Tom Jones, a Foundling či sitcomu Keeping Up Appearances.

Stand-up comedy se věnuje čtyřicet let, pravidelně vystupuje po celé Británii a na mezinárodních festivalech. Jeho humor je suchý, projev umírněný, obsah vtipný, místy až surreálný.

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose